Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
  • DR7 (2016-12-10 13:22:06) | PW | RAPORT | E-mail

    Bardzo zaciekawił mnie pewien wątek. Otórz mówicie panowie że pod jedną z krów znaleziono strzykawkę. Wygląda więc na to że (o ile strzykawka nie była pozaziemskiego pochodzenia) zabicie krowy i wyciągnięcie z niej organów zostało dokonane przez kogoś "z tej ziemi" czytaj ludzi. Pozostaje jedynie pytanie w jaki sposób te organy zostały z krowy wyciągniete? Tutaj przychodzi mi na myśl jedno magiczne słowo - technologia. Wszak wiadomo ze hitlerowcy juz na początku lat czterdziestych pracowali nad rożnymi dziwnymi technologiami o których do dziś nie mamy pojęcia i wiadomo tez ze ich prace byly kontynuowane po wojnie w stanach i nie wiadomo gdzie jeszcze i ze sa kontynuowane po dziś dzień. Tak więc bardzo możliwe że są na świecie technologie o których ciągle nie mamy pojecia a są one używane wlaśnie do "okaleczania" zwierząt. Pytanie następne; po co ktoś miałby to robić? Odpowiedź; do badań i prac które są nielegalne lub "ukryte". No bo jak inaczej pozyskać legalny materiał do nielegalnych badań prowadzonych przez kogoś kto nie chce sie ujawnić? Właśnie w taki sposób. Do tego wystarczy jeszcze stworzyć mit o ufo czyli zwalić wszystko na karb zjawisk niewyjaśnionych i włala! Anonimowość zapewniona.

    • noniewiem (2016-12-17 20:36:01) | RAPORT

      Jeśli ma się kasę na taką technologię? No żeby latać bez dzwięku i zauważenia na radarach. To ma się i na stworzenie kilku rancz na calej planecie. I wyciąganie wlasnych próbek bez robienia zamieszania z cudzą krową. Jak to widzisz?
    DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium