[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
 • Abadonna (2016-09-08 21:59:02) | RAPORT

  Możecie mi wierzyć lub nie, spotkałem w swoim życiu "czarnookiego", ale prawda jest taka, że nie przestraszył mnie tylko bardziej zadziwił, bo było to tak:
  Wracałem z kina z moją dziewczyną. Był wieczór, ale byliśmy wewnątrz dobrze oświetlonej galerii handlowej - już opustoszałej, bo sklepy pozamykali - tylko kino było jeszcze czynne, bo wiadomo, odbywają się w nim wieczorne seanse. Tak więc szliśmy sobie alejką w Silesia City Center i z naprzeciwka wyszedł nam młody mężczyzna (wiek: prawdopodobnie coś między 20 a 30 lat). Ubrany był w beżowe ubrania i miał dość jasne włosy - blond, ale to co zwróciło moją uwagę, leżało w jego oczach. Były one całkowicie czarne - nie ma mowy że były to kontakty, bo widziałem takie wielokrotnie na żywo. Kiedy tylko nas minął zapytałem mojej dziewczyny, czy widziała jakie miał dziwne czarne oczy. Ale ona nawet nie zauważyła, że ktokolwiek nas minął.
  Nie wiem kim on był - nie wiem, czy nazywanie go "czymś" nie jest przesadą. Nie poczułem się nieswojo, ani przestraszony kiedy go zobaczyłem, raczej mnie zdziwił i ten "defekt" uznałem za interesujący.
  Niepokój przyszedł dopiero po fakcie, kiedy moja dziewczyna zaczęła opowiadać mi o artykule, który przeczytała dzień wcześniej - właśnie o ludziach o nienaturalnie czarnych oczach (także białkach). Myślę, że to czysta reakcja psychologiczna, z perspektywy czasu nie pamiętam, żeby tacy ludzie byli groźni, czy dawali poczucie jakiegoś zagrożenia.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium