[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 34011 do audycji:
2 września 2016 (wróć do audycji)
 • arb1 (2016-09-07 19:25:56) | RAPORT

  Dziwi mnie trochę to, że Michał broni Keshe i jego wynalazków z uporem fanatyka religijnego. Gdy tylko ktoś odważy się mieć inną opinie i skrytykuje Keshe to Cloud od razu zaczyna go zakrzykiwać i po chwili rozłącza. To chyba jeden z tych cenzurowanych tematów TCh, tak jak kiedyś "uchodźcy". Jego jedyne argumenty to, że on słyszał od kogoś, że działa to na pewno musi tak być. Do tego wymaga od słuchaczy żeby udowadniali, że urządzenia nie działają(!), kiedy sam bierze wszystko na wiarę od osób trzecich. Pozdrawiam Michale o ile to czytasz bo ten komentarz pewnie by u ciebie nie przeszedł przez cenzurę.

  • milo (2016-09-08 1:30:25) | RAPORT

   Kolega z audycji Hiperprzestrzeń zaraził go cenzurą Keshyzmu.
  • SkrzydlataŻmija (2016-09-08 8:35:54) | RAPORT

   Udawadnianie, że coś nie działa, zamiast, że działa, szczególnie w tak niezwykłej, nie do uwierzenia technologii, jest absurdalne! Ja też, mogę powiedzieć: "na księżycu rosną czarne porzeczki. Nie?? A udowodnij mi, że nie! Ja słyszałem od kolegi, że rosną!"
   Poza tym, jak udowodnić, skoro miernik prądu, rzekomo, nie jest dowodem?! "Urządzenie oszczędza prąd, ale mierniki tego nie pokazują, bo... bo... bo fizyka kwantowa, stary nie znasz się na promieniowaniu i na fizyce kwantowej, myślisz jak w XX w."
   Tzn. jak? Logicznie? Masz Michał pretensje do ludzi o logiczne myślenie? A ciekawe dlaczego?
   Captain zakazał? Sprzedaż health-penis by opadła?
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium