[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Przypominamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące programu na dany dzień czy powrotu jakiejś audycji. Poza "Teorią Chaosu" i "Etykietą Zastępczą", wszystkie pozostałe audycje na żywo są wcześniej zapowiadane w newsach oraz we wpisach na naszym profilu na Facebooku - i TYLKO tam. Nie udzielamy takich informacji drogą e-mailową ani w innych miejscach.
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Komentarz o ID 1754 do artykulu:
Paraliż senny jest zjawiskiem powszechnym
(wróć do artykułu)
 • bibi (2008-12-28 12:32:20) | RAPORT
  Nad ranem coś zaczęło mnie dusić, nie mogłam się poruszyć, poczułam ręce zaciskajace mi się na szyi, widziałam te ręce-przynajmniej tak mi sie wydawało. To były zwykłe ludzkie dłonie...jakby moje nawet.Chciałam krzyczeć ale wydawałam tylko jakies charchanie. Zobaczyłam czarną postać siedzącą mi na klacie-tylko kształt, jakby plame ciemną o zarysach kobiety z długimi wlosami...tak jakby moje zarysy...to był obraz widziany tak jak patrzy się na jasny przedmiot a potem zamyka oczy i widzi się ciemną plamę w tym samym kształcie. Było to przerażające, musiałam się szarpac bo podbiegł do mnie mój pies i wszystko zniknęło.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
  Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium