[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
  • Ivellios (2015-07-13 17:40:28) | PW | RAPORT | E-mail

    "odwracanie uwagi od aktualnej aktywnosci szpiegowskiej" - podkreślmy słowo "aktualnej", mając na uwadze, że padło ono pod artykułem, który ma już prawie siedem lat ;) Nawet "ślepy na jedno oko" zauważyłby, że tekst pochodzi z 2008 roku i jest już mocno nieaktualny.

    Oczywiście, od tamtego czasu bardzo dużo się zmieniło. W momencie gdy pisałem ten artykuł, krótkie fale na pewnych zakresach, można powiedzieć, aż huczały od stacji numerycznych (mowa głównie o tych "gadanych"). Mając odpowiedni odbiornik, można było je znaleźć bez większego trudu. Wiem to, bo sam w miarę możliwości przez długi czas regularnie prowadziłem nasłuchy.

    Od tamtego czasu jednak większość tych "syntezowanych sekretarek czytających cyferki" zamilkła, służby przeszły na inne, bardziej zaawansowane technologie.

    DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium