[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/index.php on line 217: Use of undefined constant php - assumed 'php'Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Komentarz o ID 10745 do artykulu:
Jedna dusza, wiele ciał
(wróć do artykułu)
 • Komentarz z Wolnych Mediów (2014-12-20 19:56:14) | RAPORT
  Jedr02 15.12.2014 13:16
  „odbiera życiu jego wartości ani go nie umniejsza.”
  Odbiera w tym sensie że tak naprawde to nie za bardzo ono jako konkretny byt istnieje.

  Poznawanie świata, doświadczanie piękna… kto to robi? Związki chemiczne?

  „idei na podstawie braku akceptacji swej fizyczności i przemijalności.”
  A kto to akceptuje w 100%? Kamienie może :) Akceptacja ta jest finalnie antyżyciowa więc istoty żywe mają z tym naturalny problem.

  Mówienie że nie odkryliśmy wszystkich prawd rządzących wszechświatem jest o tyle nie poważne, że zasadniczo nie odkryśliśmy żadnych. Bez zrozumienia wszechświata, bez zrozumienia doświadczenia i eksperymentu nie wiemy co i kto odkrył, nie wiemy czym jest odkrycie. Nasze badanie może być jak określanie cech słonia przez ślepca który trzyma go za róg. Ślepiec ten powie że słoń jest podłużny i twardy. Bzdura czyż nie? Słonie nie są podłużne i twarde, ich rogi takie są. Identyczne może być nasze postrzeganie świata i nie ma żadnego racjonalnego powodu by to wykluczać, a raczej nasze ograniczenie powoduje niepradowpodobnym by było inaczej.

  Tych którzy uznali naprawde że życie to tylko związki materialne to jak złapią to do czubków już zamykają. Niestety wielu tych psychopatów jest u władzy. Co racjonalnego miałoby powstrzymywać kogoś w zadawaniu innym cierpienia jeśli uważałby że tak naprawde ich nie ma i to tylko jakieś substancje w mózgu działają. Dlaczego ten ktoś nie miałby w innych ingerować jak ingeruje w inne elementy materialne? Ktoś jest w stanie przyjąć taką filozofie i myśli konsekwentnie nie tworząc sztucznych wartości naturalnie nabiera cech psychopatycznych :)
  W tej perspektywie nie ma żadnych prawd naturalnych, nie ma żadnej stałej etyki. Istnieje tylko egoistyczne działanie dla zadowolenia siebie co zarazem jest złudzeniem bo nie ma siebie.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
  Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium