[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!


Negocjacje handlowe, kredyty, pożyczki, chwilówki
ile kosztuje in vitro
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
TAGI :: Szukasz tagu: masoneria
(zobacz chmurę tagów)
ARTYKUŁY   |   BLOGI   |   AUDYCJE   |   KSIĄŻKI   |   FILMY   |   ZDJĘCIA
Artykuły
Zdjęcia z Maslin Beach
Opublikowano: 2015-04-12 16:12:06
Gdy Eric Thomason, będąc na plaży w Maslin Beach w Australii, spojrzał na ocean, ku swojemu wielkiemu zaskoczeniu zobaczył unoszący się nad falami obiekt, który zaczął lecieć w jego kierunku. Gdy przedmiot zbliżył się, Eric wyjął swój aparat i zaczął robić zdjęcia. "Czułem jak z tego pojazdu kapie woda" - powiedział szwedzkiemu czasopismu UFO-Aktuellt. Fotografie są dość sensacyjne i istnieją tu tylko dwie możliwości: albo ... (czytaj więcej)

Obserwacja UFO, dziwne "uderzenie", koszmary i uszkodzony radiowóz. Przypadek George`a Wheelera
Opublikowano: 2014-12-02 02:22:04
Szkic wykonany przez świadka, George`a Wheelera Istotne elementy tego przypadku: 1) Pierwszą obserwację UFO świadek zgłosił w 1975 roku, co czyni go "powtarzaczem" (niektórzy badacze, w szczególności [ś. p.] dr J. Allen Hynek, podchodzą z rezerwą do wiarygodności świadków, którzy zgłaszają więcej niż jedną obserwację. Bierzemy pod uwagę, że podczas zwiększonej aktywności UFO na danym obszarze pojedyncza osoba może d... (czytaj więcej)

Dezinformacja w ufologii
Opublikowano: 2009-07-14 01:08:49
Dokumenty Majestic 12 Przez długi czas było oczywiste, iż rząd Stanów Zjednoczonych na temat zjawiska UFO wie więcej, niż ujawnia. Co więcej, rząd przeniknął w głąb co najmniej jednej organizacji badającej zjawisko UFO: NICAP, co miało miejsce w latach pięćdziesiątych. Prawdopodobnie zinfiltrowali również inne zespoły badawcze. Musimy więc być gotowi na ewentualność, że n... (czytaj więcej)

P2 - udowodniony spisek masoński
Opublikowano: 2009-02-21 01:57:44
To zdjęcie wywołało szok - premier Włoch wykonuje "pozdrowienie rzymskie", gest w sposób jednoznaczny kojarzący się z faszyzmem Roczniki teorii spiskowych zawierają przeważnie takie teorie, których nie sposób udowodnić. Niektóre z nich są po prostu niepoprawne i mogą nigdy nie zostać potwierdzone. Inne są tak dobrze chronione przez rząd, że prawda na ich temat może nie ujrzeć światła dziennego prze... (czytaj więcej)

Stacje numeryczne - radiowe audycje-widmo
Opublikowano: 2008-12-27 20:18:26
Włączasz radio. Przełączasz na krótkie fale. Szukasz jakiejś radiostacji. W końcu coś znajdujesz. Dziwna to jednak radiostacja, bowiem na ustawionej częstotliwości słyszysz jedynie ciąg cyfr: "jedna, jedna, jedna, tri, sedum, dva, szest, tri..." - i tak w kółko. Myślisz sobie - "Bezsens". Ale nadal słuchasz, zaciekawiony. Może podadzą nazwę stacji? Może zaczną jakąś normalną audycję? Ale po chwili słychać tylko krótkie "Konec". I cisza - nic już ... (czytaj więcej)

Obserwacje niezidentyfikowanych obiektów latających nad USA w latach 1896-1897
Opublikowano: 2006-11-04 00:00:00
Sterowiec nad Sacramento w st. Kalifornia(ilustracja prasowa) Większość ludzi sądzi, że UFO to zjawisko dość świeże, tymczasem tajemnicze przedmioty ukazywały się na niebiosach od tysięcy lat. Obserwacje na niebie jasnych świateł i obiektów nie były również ograniczone do jednego okresu czasu czy do jednej kultury. Na amerykańskim niebie w latach 1896-1897 tysiące ludzi widziało coś, co nazywali "sterowcami". Przy cz... (czytaj więcej)

Prawdziwi X-Meni - ludzie o niezwykłych zdolnościach
Opublikowano: 2006-06-11 02:00:00
Oni posiadają moce i umiejętności dużo większe, niż śmiertelni mężczyźni czy kobiety. W odróżnieniu jednak od bohaterów komiksów, ci niezwykli ludzie istnieli naprawdę. Filmowa wersja X-Mena była po premierze najpopularniejszym filmem. Oparty na ogromnie popularnym komiksie, X-Men zawiera w sobie zbiór ludzkich mutantów - wszyscy dobrzy i źli - którzy urodzili się z niezwykłymi i czasem dziwacznymi umiejętnościami. Z takimi imionami, jak Rosomak, Burza, Cyklop, Induktor i Tajemnica, potrafią sprawić, że ostrza wyskakują ze swoich kastetów, wyczarować huragany z nieba... (czytaj więcej)

Niespokojni umarli
Opublikowano: 2005-03-08 20:46:01
Wiele tajemnic ukrywa przed ciekawskimi ludźmi nasz wszechświat. Wiele jest bardzo dziwnych i praktycznie niemożliwych do wyjaśnienia Niektóre sieja zgrozę a inne maja tragiczne skutki. Jedna z takich tajemnic które wyjaśnić jest trudno, jest dziwne zachowywanie się trumien w grobowcach. Znanych jest wiele takich przypadków a ja spróbuje niektóre z nich przedstawić. Wiadomości te zaczerpnięte są z książki Viktora Farkasa - Niewytłumaczalne Zjawiska. W upalne popołudnie 24 sierpnia 1943 r. na wyspie Barbados grabarze pod nadzorem delegatów loży wolnomularskiej otworzyli zapieczę... (czytaj więcej)

Czy gady przeżyły zagładę?
Opublikowano: 2005-03-08 20:38:15
Był słoneczny lipcowy dzień 1944 r. 69-letni Waldemar Julsrud, zamożny kupiec, z pochodzenia Niemiec, jechał konno u podnóża El Toro (Góra Byka) w Acambaro. Nagle zauważył na wpół odsłonięte obrobione kamienie i ceramiczna figurkę. Julsrud (na zdjęciu obok) interesował się archeologią, więc od razu zorientował się, że to może być wielkie odkrycie! Zawarł umowę z meksykańskim rolnikiem. Za każdą znalezioną nieuszkodzoną figurkę płacił mu peso (około 12 centów). Gwałtownie rosnąca kolekcja Julsruda liczyła sobie wkrótce już 33 i pół tysiąca figurek. ... (czytaj więcej)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium