Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY
Relacja o ID #754, wysłana przez P.

Data obserwacji: nie podano
Co zaobserwowano (przybliżona kategoryzacja):
Miejsce dokonania obserwacji: dom, ulica - wszędzie
W listopadzie ubiegłego roku zaczęłam czuć obecność kogoś w moim pokoju. Wydawało mi się, że to tylko moja bardzo bujna wyobraźnia, ale po kilku tygodniach zauważyłam, że na widok lustra, okna, drzwi (gdziekolwiek, gdzie występuje PRÓG) odwracam wzrok i nieświadomie przechodzę obok szybciej. Nie wiedziałam, dlaczego tak robiłam, ale po jakimś czasie zorientowałam się: w takich miejscach widzę w odbiciach mężczyznę w czerni. Nie widzę jego twarzy, ale bardzo dokładnie posturę. Zaczyna mnie to przerażać, ponieważ ostatnio czułam, jak chodził za mną na ulicy. Jakby tego było mało - niedawno zauważyłam nowego 'gościa'. Był przezroczysty, ale wyraźnie widziałam jego kontury - niski, barczysty, bez włosów na głowie. W sile wieku... I znów, żadnej twarzy.
Boję się. Powiedziałam mamie, ponieważ kiedyś miałam już sny z typu 'opętanych' i zdołała mi pomóc. Teraz jednak chyba nie dała rady z natłokiem wiedzy i chce mnie wziąć do psychologa.
Nie wiem, co robić. Przezroczysty mężczyzna ukazał mi się raz, ale ten cały czarny... wiele razy. Niemal wszędzie czuję jego obecność.
Pomocy!

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium