Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY
Relacja o ID #1292, wysłana przez miszkurka2000

Data obserwacji: 1983 r.
Co zaobserwowano (przybliżona kategoryzacja): ufo
Miejsce dokonania obserwacji: Elbląg?


Materiał ilustracyjny:
Zobacz ilustrację


19:36:31 [miszkurka2000] Z tym, że obraz UFO jest kierowany pod konkretnego odbiorcę to nie mogę się zgodzić.
19:37:25 [monster] miszkurka2000, materializuje się dla wybranych i we właściwej formie... To juz jakis trop
19:37:27 [cyklop] Ostnimi czasy czesto prowadze obserwacje i widzialem 2 razy UFO :)) obiekt byl nieruchomy przez 2 h i nagle sobie polecial
19:38:21 [miszkurka2000] Jako dzieciaka prowadziłą mnie mama do przedszkola. Wtedy na niebie widziałem wyraźnie dziwny obiekt. Dopiero po latach (pamiętając to wydarzenie) zorientowałem się co widziałem. Pamiętam do doskonale
19:38:53 [miszkurka2000] To UFO miało typowy wygląd tamtych lat
19:39:56 [miszkurka2000] Był to rok 1983

19:43:13 [miszkurka2000] Gdy byłem mały to (tez to pamietam) widziałem dziwne małe postacie (hmm. szaraki) które wychylały głowy zza boku szafy w domu. Rodzice mi opowiadali że nie chciałem przejść przedz przedpokój bo sie bałem i mówiłem, że sie na mnie patrza.

19:47:57 [miszkurka2000] Mama prowadziłą mnie do zerówki. Szliśmy a ja zauważyłem na niebie ponad zgaszoną latarnia uliczną dziwny obiekt którego wtedy nie znałem. Wyglądał jak tzw. UFO Hitlera http://pufoc.republika.pl/foto/v7_hanebu2.gif ale było bardziej spiczaste, od spodu płaskie i miało kolorowe światła w miejscu okien. Pokazałem to mamie ale ona nic nie widziała
19:48:55 [miszkurka2000] Wtedy nie wiedziałem co to jest dopiero po latach przypomniała mi się ta sytuacja gdy zacząłem interesowac się tematyka UFO
19:54:17 [dorpat] Masz kolego bardzo dobrą pamięć, chyba że to było tak mocne przeżycie, że wdarło ci się w pamięć na wiele lat. Brałeś pod uwagę fakt, że możesz wszystkiego dokładnie nie pamiętać i coś sobie dopowiedziałeś, czy jesteś pewien na 100% wszystkiego?
19:55:38 [miszkurka2000] Biorę to pod uwagę ale akurat to zdarzenie dokładnie pamietam

19:56:16 [dorpat] czyli jesteś pewien, i bardzo dobrze. Napisz więcej szczegółów bo to bardzo ciekawe
19:57:48 [miszkurka2000] Więcej nic już nie pamiętam. Pewnie gdybym widział to teraz zapamietałbym dużo więcej.
20:00:42 [miszkurka2000] Ten przykładowy rysunek który tu wcześniej podałem jest bardzo podobny do tego który widziałem z tą różnicą, że w miejscu tych okrągłych okienek to UFO które widziałem ja miało kolorowe okna czy tez zwyczajnie światła kwadratowe jedno obok drugiego.

Cała relacja skopiowana z profilu Miszkurki na Facebooku (zachowana oryginalna forma):

2x w życiu widziałem UFO. Pierwszy raz w wieku 6 lat gdy nawet nie miałem o tym "zjawisku" pojęcia, a kolejnym razem podczas zimowej nocy na czystym niebie (mam na to świadków).

Marcin S.: A jak to wyglądało? Kiedyś opowiadałeś, ale niewiele pamiętam.

ZA PIERWSZYM RAZEM BYŁO TO WTEDY GDY MIAŁEM 6 LAT CZYLI COŚ OKOŁO 1982 ROKU. MAMA PROWADZIŁA MNIE DO PRZEDSZKOLA. "NAD LATARNIĄ" W ODDALI, NA NIEBIE ZAUWAŻYŁEM COŚ. WTEDY NAWET NIE POTRAFIŁEM TEGO NAZWAĆ. BYŁO TO PO PROSTU COŚ. COŚ CO UTKWIŁO W MOJEJ PAMIĘCI I DOPIERO PO KILKUNASTU LATACH BYŁEM W STANIE TO NAZWAĆ. JAK WYGLĄDAŁO? JAK UFO. W CZĘŚCI SPODNIEJ SZEROKIE I PŁASKIE TZW. TALERZ. Z NIEGO W GÓRĘ WYSTAWAŁA NADBUDOWKA RACZEJ ZAKOŃCZONA SPICZASTO NIŻ AERODYNAMICZNIE OPŁYWOWO. NA TEJ WYSTAJĄCE CZĘŚCI BYŁY KOLOROWE, KWADRATOWE ŚWIATŁA LUB OKNA. WYGLĄD TEGO OBIEKTU MOGĘ CHYBA PRZYRÓWNAC DO TZW. UFO HITLERA.

KOLEJNYM RAZEM COŚ NIEZIDENTYFIKOWANEGO WIDZIAŁEM KILKA LAT TEMU. ROKU DOKŁADNIE NIE PAMIĘTAM. BYŁA CIEMNA, ZIMNA JAK TO ZIMĄ NOC. NIEBO BYŁO BARDZO CZYSTE. ZAUWAŻYŁEM NA NIEBIE DZIWNE "ŚMIGIELKA" LECĄCE Z POŁUDNIA NA PÓŁNOC. WYDAWAŁO SIĘ ŻE SĄ WYSOKO. NIE SŁYSZAŁEM ŻADNEGO DŹWIĘKU. OBIEKTY TE BYŁY KOLORU JAKBY BRĄZOWEGO. BYŁY DWA. NAJCIEKAWSZY Z TEGO WSZYSTKIEGO JEST FAKT JAK SIĘ PORUSZAŁY. WŁAŚNIE TO DZIWNE ZACHOWANIE WYKLUCZA, ŻE BYŁY TO HELIKOPTERY LUB INNE ZNANE MI OBIEKTY. A WIĘC JEDNO Z NICH PORUSZAŁO SIĘ SPOKOJNIE, ZWYCZAJNIE LECIAŁO W JEDNYM KIERUNKU. TO DRUGIE NATOMIAST LATAŁO JAK MAŁE DZIECKO WOKÓŁ RODZICA W PARKU. TROCHĘ TU, TROCHĘ TAM, RAZ SZYBCIEJ, RAZ WOLNIEJ. JEŚLI SIĘ BARDZIEJ ZASTANOWIĆ TO TEN JEGO RUCH NAJBARDZIEJ MOŻNA PORÓWNAĆ CHYBA DO RUCHU WAŻKI.

INNĄ CIEKAWĄ RZECZĄ JEST OPOWIEŚĆ MOICH RODZICÓW WŁAŚNIE Z OKRESU GDY MIAŁEM JAK SĄDZĘ TE 6 LAT, KIEDY MÓWIŁEM IM ŻE ZZA BOKU SZAFY STOJĄCEJ NA PRZEDPOKOJU, A KTÓRĄ WIDAĆ Z POKOJU RODZICÓW WYSTAJĄ GŁOWY MAŁYCH, SZARYCH "LUDZIKÓW" I ZE BOJĘ SIĘ TAM IŚĆ. JA SAM TĄ SYTUACJĘ PAMIĘTAM. NIE PAMIĘTAM DOKŁADNEGO WYGLĄDU TYCH "LUDZIKÓW" ALE WIEM, ŻE BYŁO ICH KILKU. BYLI NIEWYSOCY. MIELI TAK OKOŁO 1 METRA. WIEM ŻE WIDZIAŁEM ICH TYLKO JEDEN RAZ. WYSTAWIALI GŁOWY ZZA SZAFY I PATRZYLI NA MNIE. WYDAWAĆ SIĘ TO MOŻE ŚMIESZNE ALE TAK BYŁO.

Marcin S.: Wg mnie dzieci widza troche wiecej. Z wiekiem traca taka zdolnosc. Widza wiecej wibracji albo jak kto woli czestotliwosci. Jesli przyjac teorie ze ufo funkcjonuje na innych wibracjach, to mozna je zobaczyc tylko majac zdolnosc odbierania takiej czestotliwosci drgan materii.

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium