[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

wierszyki urodzinoweNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Przypominamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące programu na dany dzień czy powrotu jakiejś audycji. Poza "Teorią Chaosu" i "Etykietą Zastępczą", wszystkie pozostałe audycje na żywo są wcześniej zapowiadane w newsach oraz we wpisach na naszym profilu na Facebooku - i TYLKO tam. Nie udzielamy takich informacji drogą e-mailową ani w innych miejscach.
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj

Caddy


Dodano: 2005-03-11 23:00:44 | Wyświetleń: 10616 | Przeczytam później


Stworzenie to, od zatoki Cadoro (Kolumbia Brytyjska) nazywany "Caddy", ma od 10 do 20 metrów długości, dużą, końską głowę, smukłą szyję i bardzo długie, wężowate ciało. W odróżnieniu od obserwacji np. Nessie, relacje z ze spotkań z Caddie (jest ich niewiele mniej niż 100) są precyzyjne i wiarygodne. W 1995 roku dr Ed Bousfield, biolog z muzeum przyrodniczego w Kolumbii Brytyjskiej i oceanograf Paul Le Blond opublikowali w piśmie "Amphipacifica" opis słynnego "Caddy'ego" i nadali temu wciąż nie zidentyfikowanemu gatunkowi miano Cadbosaurus willsi. Opis powstał na podstawie rzekomych szczątków młodego "Caddy'ego". Rok wcześniej u wybrzeży Kolumbii Brytyjskieh wykonano zdjęcie innego osobnika. Według relacji świadków "Caddy" płynąc wygina się w płaszczyźnie pionowej tak, że nad powierzchnią kolejno wynurzają się łukowato wygięte części. Świadkowie utrzymują, że z pewnością nie są to stałe garby ani grzebień, tak jak w przypadku innych wodnych potworów.Źródło: www.kryptozoologia.prv.pl

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do artykułu

Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


  • Joannita (2011-08-22 19:33:20) #6902 | RAPORT | E-mail
    Chciałbym żeby to zwierzę istniało, wierzę że ludzie którzy zaobserwowali to dziwne zwierzę nie kłamali ale gdzie są zwłoki? Gdzie oprócz zeznań są jakieś ślady? Dziwi mnie że prawie przy każdym zwierzęciu nie znanym nauce nie ma dowodów np. zwłok.

    Odpowiedz
  • wilkołaczek (2011-08-25 16:25:55) #6913 | RAPORT
    zgadzam się, Joannita, no ale chyba wystarczy gówienko, co nie? wyobrażacie sobie ile to musi wydalać?!

    Odpowiedz
Tagi
Inne artykuły
o podobnej tematyce
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium