[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!


Negocjacje handlowe, kredyty, pożyczki, chwilówki
ile kosztuje in vitro
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
»»
Cmentarz

Cmentarz
Informacje o pliku [rozwiń]
Komentarze do fotografii
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
  • Ewcik
   (2010-05-30 16:08:53) #9018
   | 👮 raport

   Niezwykłe zdjęcie.

   Odpowiedz
   DODAJ ODPOWIEDŹ
  • Ja jestem
   (2012-03-18 15:11:46) #9256
   | 👮 raport

   Faktycznie niezwykłe. Zwykle nie zaglądam na takie foty, bo i po co. Ale ono choć to tylko fajna fota, przypomniało mi historię mojego Ś.P. Brata. Byliśmy przyrodnim rodzeństwem, jak to w życiu bywa, ja też o 5 lat starsza, mająca odmienne poglądy cokolwiek mało przyziemnymi można by je nazwać. Za to mój brat wręcz przeciwnie, nie grzeszył wiarą w cuda itp. Jak czegoś nie dotknął to nie istniało... Każdy wie o co chodzi. Zdarzyło się że kilka razy jakoś pogadaliśmy między jedną wojną a kolejną ;D Opowiedział mi jak to bywa że wpada kula energii do jego pokoju, jak to zawisa nad nim ... Sam nie wiedział co tym sądzić, ale co widział to widział, nie potrafił przypomnieć sobie co się wtedy działo tyle że nie mógł się ruszyć. Znam Go, wyśmiał by każdego za takie bzdety i sam nie robił by z siebie idioty. Zresztą ja miewałam całkiem inne a jednak podobne doznania ale to nie ważne. Stało się tak ze został zamordowany po skończeniu 18 roku życia. Po wielu latach grób został w bardzo dziwny sposób naruszony. Nie ma mowy o grabieży bo nie odkopano ciała, nie ma mowy o jakimkolwiek rytuale, bo tam gdzie jest głowa wykopano jakimś narzędziem coś w rodzaju tunelika do czaszki jak mniemam z prostego wyliczenia (Począwszy od zewnątrz by nie szarpać się z płytą grobową, zaraz za pomnikiem i pod skosem aż do wspomnianego miejsca. Czyli jak by od zewnątrz do wewnątrz), po co nikt nie wie. Mama wsypała tam wiele wiader ziemi i nigdzie tego nie zgłosiliśmy, bo my już wiemy swoje. Niby nic, i nikt nie musi w to wierzyć. Ale to mi się przypomniało na widok tego zdjęcia i tyle. Mam wątpliwości by to opublikować, bo to dość osobista sprawa i w końcu nic specjalnego, ale co tam. W każdym razie życie mnie nauczyło, że i owszem czasem bywają dziwne zbiegi okoliczności, ale czasem prawda przekracza ludzkie pojęcie nawet.

   Odpowiedz
   DODAJ ODPOWIEDŹ
  • ds
   (2012-12-28 20:04:16) #9304
   | 👮 raport

   moze komus potrzebna byla czaszka.

   Odpowiedz
   DODAJ ODPOWIEDŹ


Tagi
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium