[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Głosy duchów - rzecz o rozmowach z bytami duchowymiSzukasz formularza do napisania nowego komentarza? Został on przeniesiony na sam dół strony.
Komentarze do artykułu
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 8, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
  • Maximus
   (2011-05-20 23:44:28) #6568
   | 📧 email | 👮 raport

   Witam serdecznie niestety do nagrywania głosów duchów są potrzebne mikrofony operujące w paśmie poniżej 300herców są dostępne ale nie na naszym rynku i nie są tanie wiem to od amerykańskich ekip zawodowych tzw , łowców duchów, w polsce jest już specjalista od EVP licencja USA .

   Odpowiedz
   DODAJ ODPOWIEDŹ
  • łowca duchów
   (2011-08-02 17:00:44) #6823
   | 📧 email | 👮 raport

   Witam i pozdrawiam.
   Zgodzę się z kolegą Maximus to jest prawda.
   Dzieciaki nie powinny zajmować się tak poważnymi rzeczami gdyż wprowadzają wszystkich w błąd prezentując przestarzałe technologie z lat 80''nie wspomnę już o wiedzy czy certyfikatach, dyplomach wydanych przez międzynarodowe organizacje potwierdzających wiedzę tego Ivellusa skąd ten dzieciak czerpie wiedzę ? Tutaj czas się zatrzymał w latach 80'' nie nadążają z wiedzą i ze sprzętem bo nic nowego tutaj nie ma od lat same starocie.

   Odpowiedz
   DODAJ ODPOWIEDŹ
  • Maximus
   (2011-08-02 21:42:41) #6828
   | 👮 raport

   Ej co wy tu pokazujecie!!!? nie nie Panowie do EVP potrzebne są mikrofony nagrywające poniżej 300herców , siejecie brednie i nie tą wiedzę! Pogadajcie z grupami TAPS z USA i się douczcie to jest żałosne!!! Zero wiedzy, laik ma taką wiedzę .

   Odpowiedz
   DODAJ ODPOWIEDŹ
  • vika
   (2013-06-17 18:38:25) #7835
   | 👮 raport

   moja koleżanka dzisiaj zadzwoniła pod 9 jedynek . i gadała ze swoją zmarłą babcią która powiedziała jej że ma 103 lata . więc


   Odpowiedz
   DODAJ ODPOWIEDŹ
  • ~ghoust hunters
   (2013-08-09 14:38:53) #7874
   | 📧 email | 👮 raport


   UWAGA : Wróżbiarstwo, spirytyzm, okultyzm , wszelkie amulety , to .. świetna manipulacja, której ulegają naiwniacy wodzeni przez SZATANA.
   A duchy , które Was przypuszczalnie odwiedzają , to DEMONY... które potrafia naśladować zmarłych.
   Przecież diabłu chodzi o to, by zwieść człowieka , żeby go omamić... rozwiń całość i wciągnąć w okultyzm ,spirytyzm , a szczególnie niebezpieczne jest różnego rodzaju komunikowanie się z duchami ,myślicie że kontaktujecie się z duszą zmarłego krewnego a to w rzeczywistości SZATAN.
   Przez takie kontaktowanie otwieracie puszkę pandory ,sprowadzjąc na siebie ...niewidzialne zło.
   Zajmowanie się wywoływaniem duchów i wszelkiego rodzju komunikacja z bytami niewidzialnymi może prowadzić do dręczenia diabelskiego i OPĘTAŃ!
   Radzę uważać bo to diabelnie niebezpieczne ...

   Odpowiedz
   DODAJ ODPOWIEDŹ
  • Pedros
   (2014-07-22 15:57:36) #8061
   | 📧 email | 👮 raport

   Evp jest malo efektywne.. nudne. Proszę Proponuję zobaczyć że obecnie zamiast tego uzywa się tzw spirit box. Pozwala to na prowadzenie rozmowy w czasie rzeczywistym ...nie polecam dyskusji z demonami..które są dostępne także przy wykorzystaniu tego urządzenia. Polecam SPRAWDZIC NA YOUTUBE SPIRIT COMMUNICATION TEST. SPIRIT BOX SESSION ORAZ TOTALL PROOF OF THE SPIRIT COMMUNICATION Pozdrawiam Piotr Zalewski Birmingham UK

   Odpowiedz
   DODAJ ODPOWIEDŹ
  • GWIEZDNA SIOSTRA
   (2015-05-21 13:53:35) #12221
   | 👮 raport

   Nie bawcie się w to, potem nie chcą odejśc.Mi dobierają sie do syna ma 8 lat i nagrywają się bezczelnie chodz ich nie chce w swoim życiu.Odbierają siły witalne wiele bytów jesli się szuka z nimi kontaktu przychodzi i zostaje ale nie są przyjazne.Może to złe duchy albo istoty żyjące w innym wymiarze niewiem ale wpływają na ludzi żle i ich zachowanie

   Odpowiedz
   DODAJ ODPOWIEDŹ
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 8, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium