Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY
Kolejny eksperyment Philadelphia? - komentarze do artykułu
Komentarze wyświetlam w kolejności od najstarszego do najnowszego
Kliknij tutaj, aby powrócić do lektury artykułu

Komentarze do artykułu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 7, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
 • borowik (2008-10-11 14:29:12) #1094   ❗❗❗
  No ja taki właśnie film w tvp widzialem o polaczeniu z eksperymentu w czasie terazniejszym z tym z lat 40. podejrzewam ze autor to tez oglądal

  Odpowiedz
 • Adee (2008-12-28 23:51:17) #1777   ❗❗❗
  No tak, jest oczywiście taki film... "Na faktach autentycznych" ... niby

  Odpowiedz
 • Owiec (2009-08-07 20:29:15) #3630   ❗❗❗
  Heh, gdyby komukolwiek na Ziemi udało się stworzyć takie wrota, jestem pewien, że nie dowiedziałbym się tego z Paranormalium, tylko z Wiadomości ;)

  PS. Nie oglądałem filmu, tylko słyszałem o nim :)

  Odpowiedz
 • Aranelka (2011-01-03 21:55:16) #6004   ❗❗❗
  Adee - zagryzę! "Na faktach autentycznych". Toż to jak "masło maślane"!

  A na poważnie. To tak jak książka S. Kinga o przenoszeniu się w czasie. Kiedy osoby nie były uśpione, podczas przechodzenia przez portal starzały się i umierały. Jeden z dzieciaków, nie dał się uśpić i gdy wyszedł z portalu, zdołał powiedzieć tylko "nawet nie wiecie jak długo tam byłem...co widziałem".
  Być może ten eksperyment mniej więcej na tym samym błędzie mógł się opierać. Gdyby ich uśpili, może nic by im się nie stało?

  Odpowiedz
 • cbgshe (2011-01-17 01:10:58) #6073   ❗❗❗
  Zastanawia mnie fakt kontroli umysłu. Czytałem na ten temat dwa opracowania: jedno to krytyczna rozprawa... znaczy się potężny paszkwil na MUFON, druga to niewielka książeczka niejakiego dra Zielińskiego z lat 80-tych.
  Tą książeczkę bym sobie jeszcze raz przeczytał. Pisze autor bowiem o użyciu fal gigahercowych celem kontroli umysłu, gdzie to opisuje sprzęt podobny nieco do mikrofalowego "widzenia przez ściany" zestrojony na paśmie gigahercowym. Okazuje się, że nie jest potrzebny żaden szczególnie mocny nadajnik, a wszystko przy odpowiednio (regularnie) rozłożonych odbiornikach da się zrobić na mocy miliwatów...
  Nadajnik o mocy miliwatów na pasmo gigahercowe mamy wszyscy i to się nazywa "telefon komórkowy". Infrastruktura jest gotowa. A jeżeli chodzi o model ultradźwiękowy to współczesne pożywienie zawiera takie ilości jodu, że mózgi nasze zapewne jarzą się niczym sodówki (tu odwołuję się do ksiązeczki).

  Ja to proponuję używać komórki zgodnie z maksymą przypisywana znanemu numerykowi, prof. Dymitrowi S.: "Wy mienia srat na twarze... niet! Ja wam srat - da!"

  Odpowiedz
 • V (2011-11-19 00:34:28) #7051   ❗❗❗
  Polecam ksiazke D.Meistera "Ghos Hunter Swiatlo ktore zabija". Ksiazka odwoluje sie miedzy innymi do eksperymentu philadelphia - goraco Polecam

  Odpowiedz
 • Jędrek (2015-09-05 11:55:19) #12666   ❗❗❗   📧
  Może być w tym więcej prawdy niż myślimy, czytałem gdzieś że jako ludzie jesteśmy istotami wielowymiarowymi a teleportacja i dziwne zniknięcia też są ciekawe. Niektóre dostępne na youtube

  Odpowiedz
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 7, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium