Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Drobna zmiana w playliście ze strumieniami
(dodano: 2019-03-04 02:13:32)
Wróć na stronę główną

Jakiś czas temu na naszych serwerach radiowych wprowadziliśmy pewną zmianę - linki do wszystkich strumieni zaczynają się od "https", co oznacza, że połączenie podczas słuchania Radia Paranormalium jest szyfrowane. Jest to po części spowodowane polityką stosowaną przez współczesne przeglądarki internetowe, na czele z Google Chrome, z której większość naszych Słuchaczy i Czytelników korzysta. Żyjemy w czasach, w których absolutnie wszystko absolutnie w każdym zakątku Internetu musi być szyfrowane, bo w przeciwnym razie przeglądarka nie pozwoli odtworzyć strumienia radiowego, a do tego postraszy jeszcze użytkownika, że odwiedzona właśnie strona może "chcieć wykraść poufne dane"...

Jak się jednak okazało, przełączenie naszych strumieni na HTTPS spowodowało pewien problem. Otóż duża część "nowoczesnych" aplikacji do odtwarzania radia internetowego (wśród nich wiodące apki, takie jak choćby Xiia Live) za nic ma obowiązujące obecnie standardy i nie ma najmniejszej ochoty obsługiwać połączeń szyfrowanych! Po prostu nie i kropka. Dlatego też, aby umożliwić użytkownikom takich aplikacji, wprowadziliśmy pewną zmianę w pliku .pls zawierającym adresy strumieni naszego radia. Dodaliśmy tam bowiem również linki z "http". Kilku naszych Słuchaczy już ową uaktualnioną playlistę przetestowało i, ku ich wielkiej radości, Radio Paranormalium w ich smartfonach i tabletach znów zagrało. :-)

"Nieszyfrowane" linki do strumieni zagościły również na podstronie, z której w razie potrzeby można przepisać je ręcznie, na przykład wprowadzając strumienie Radia Paranormalium do stacjonarnego odtwarzacza.

W razie jakichkolwiek problemów, pozostajemy do Państwa dyspozycji - zauważone usterki możecie zgłaszać na przykład w komentarzach pod tym wpisem. Przypominamy również, że Radia Paranormalium cały czas można słuchać również na YouTube.

Komentarze do tego newsa
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Komentarze do tego newsa:

 • kolejar (2019-03-04 21:01:26) #39233   PW   ❗❗❗   📧
  Ja jestem "tradycjonalistą" - używam przeglądarki na bazie kodu Mozilla. Nie Firefox! Po prostu skryta a sprawna - wciąż ulepszana max tradycja nowoczesna - SeaMonkey! Polecam! Żadnej sytuacji nie blokuje, a tylko wyświetla ostrzeżenie. Bardzo fajny jest też "interface" na bazie starego Netscape Navigator... Idealne dla "starych dziadów" kompowych - takich 50-70-letnich jak ja :D

  Odpowiedz
 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium