Czytaj: http://terazgostynin.pl/pl/658_materialy_partnera/3469_przechowywanie_w_ogrodzie_jak_to_robic_dobrze.htmlNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Audycja podsumowująca najciekawsze zgłoszenia obserwacji UFO z ostatnich kilku miesięcy
(dodano: 2018-06-07 03:06:00)
Wróć na stronę główną

Przygotowujemy na najbliższą niedzielę audycję podsumowującą najciekawsze relacje o obserwacjach UFO, jakie napłynęły do nas przez ostatnie pół roku. Jeśli macie Państwo jakąś swoją relację, którą chcielibyście się podzielić, zapraszamy do kontaktu. Audycja odbędzie się w niedzielę 10 czerwca o godzinie 19:00. Również w jej trakcie będzie można zadzwonić i podzielić się swoją obserwacją.Komentarze do tego newsa
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Komentarze do tego newsa:

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium