Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Przypominamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące programu na dany dzień czy powrotu jakiejś audycji. Poza "Teorią Chaosu" i "Etykietą Zastępczą", wszystkie pozostałe audycje na żywo są wcześniej zapowiadane w newsach oraz we wpisach na naszym profilu na Facebooku - i TYLKO tam. Nie udzielamy takich informacji drogą e-mailową ani w innych miejscach.
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
[AKTUALIZACJA: AUDYCJA PRZEŁOŻONA] "Debata (nie)kontrolowana" z Krzysztofem Janoszką
(dodano: 2018-02-01 14:26:28)
Wróć na stronę główną

W najbliższą niedzielę, 4 lutego o godzinie 19:00, zapraszamy na mały akcent lata w środku zimy - czyli pierwszą w tym roku "Debatę (nie)kontrolowaną". Gościem audycji będzie Krzysztof Janoszka, autor książki "Krzysztof Jackowski. Jasnowidz na policyjnym etacie". Jeśli macie Państwo pytania do gościa, zachęcamy do ich nadsyłania już teraz.

AKTUALIZACJA: Audycja stanęła pod znakiem zapytania, jeśli coś się zmieni to poinformujemy Państwa w kolejnych aktualizacjach.

Aktualizacja 3 lutego 2018 g. 21:18: Niestety, najprawdopodobniej jednak audycję z Krzysztofem Janoszką będziemy musieli przełożyć na przyszłą niedzielę. Co za tym idzie, jutrzejsze niedzielne pasmo z audycjami nie odbędzie się.

Aktualizacja 8 lutego 2018: Nic nie wskazuje na to, by coś miało nam pokrzyżować plany, w związku z czym obwieszczamy, iż audycja z Krzysztofem Janoszką odbędzie się w niedzielę 11 lutego o godzinie 19:00. Cały czas czekamy na Państwa pytania do audycji!Komentarze do tego newsa
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Komentarze do tego newsa:

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium