Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum

W poszukiwaniu Bigfoot'a udaj się do... Wielkiej Brytanii


Dodano: 2006-02-26 00:00:00 | Wyświetleń: 5245 | 🕑 Odłóż na później
BigfootBrytyjskie magazyny poświęcone zjawiskom paranormalnym badają doniesienia - jako pierwszy dokonał tego "The Post" - o zwierzęciu podobnym do "Wielkiej Stopy" włóczącym się po gęstym lesie w rejonie Cannock.

Ludzie z redakcji uzyskali kilka relacji od naocznych świadków, które nadają wagę twierdzeniom, że Sasquatch - tak tą żywą istotę nazwali czerwonoskórzy Indianie - żyje, a więc... mieszka blisko Ciebie.

Szanowany reporter-badacz, Nick Redfern, sprawdzał doniesienia od Castle Ring po Slitting Mill.

Wszyscy mieszkańcy, którzy widzieli tajemniczą bestię, opisywali ją tak samo: jako wielką owłosioną kreaturę z błyszczącymi czerwonymi oczami.

Jaqueline Haughton wszczęła alarm po spotkaniu "Wielkiej Stopy" nad ranem 18 lutego 1995 roku na drodze z Cannock do Rugeley.

Piszący dla magazynu FATE, Redfern doniósł: Ona zmuszona była do nagłego skrętu samochodem, ledwie unikając zderzenia z dużym, włóczącym się zwierzęciem, które weszło na drogę w odległości niecałych 6 metrów przed samochodem.

Biorąc pod uwagę to, że poruszała się z dużą szybkością - jak powiedziała Jackie - było cudem, że nie uderzyła w to. Spotkanie trwało zaledwie kilka sekund, ona jednak spostrzegła zwierzę i powiedziała, że było podobne do człowieka i wysokie, bardzo owłosione, z dwoma błyszczącymi, świecącymi oczami. Zwierzę szybko ukryło się między drzewami.


Doniesienie Jackie zyskało na wiarygodności, gdy kierowca i jego towarzysze odnotowali obserwację w nocy we wrześniu 1998 roku.

Jeden z czterech towarzyszy powiedział: Ono było wysokie, miało posturę człowieka, kucało do przodu. Gdy minęliśmy je, odwróciło się i spojrzało na nas. We własnych słowach opisałbym je jako wysokie na około 2 metry, wyglądające na bardzo silne i z ciemnym, ciemnobrązowym owłosieniem. Nie potrafię tego wyjaśnić, wciąż dostaję gęsiej skórki, myśląc o tym stworzeniu.

Alec Williams był świadkiem ośmiu spotkań z Bigfoot'em przy starożytnym pomniku Castle Ring w kwietniu 2004 roku.

Williams stanowczo twierdzi, że widział wysokie na ponad 2 metry stworzenie, z krótką, błyszczącą, ciemnobrązową sierścią, dużą głową i świecącymi jasnoczerwonymi oczami.

Co ciekawe, Williams stwierdził ponadto, że zobaczył "coś, co wyglądało jak błysk flesza aparatu fotograficznego dochodzącego z pobliskiego lasu i słyszał krzyk podobny do odgłosów sowy".

Tutejszy specjalista przyrodniczy, do którego się zwróciliśmy, odrzuca doniesienia o "Wielkiej Stopie".

Być może jeden z waszych czytelników był niespełna rozumu, dodał.

Mike Lockley, 8 luty 2006
Artykuł dla serwisu http://iccannock.icnetwork.co.uk/
Tłumaczenie: Ivellios

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do artykułu

Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Do tego artykułu nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!
  Tagi
  Inne artykuły
  z działu Kryptozoologia - nieznane zwierzęta
  SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  POLECANE KSIĄŻKI
  NAJNOWSZE FILMY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium