[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Tajemnica agroznaków


Dodano: 2006-02-26 21:20:29 · Wyświetleń: 11739
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Każdy człowiek interesujący się zjawiskami paranormalnymi nieraz zastanawia się, co tak naprawdę jest przyczyną powstawania tych tajemniczych kręgów w zbożu? Wysuwa nieraz ciekawe i szokujące fakty. W każdej może być odrobina prawdy jednak nikt dokładnie nie opisał tego procesu tak żeby udało mu się przekonać wszystkich do jego teorii. I niestety nadal zostajemy tylko z przypuszczeniami. Bardzo interesujące i chyba najbardziej przekonywujące są relację świadków powstawania piktogramów*.

PiktogramTutaj trzeba wspomnieć o ciekawej relacji świadka, który był w samym centrum. Otóż przy pracy na budowie swego nowego domu o godz. 00.15 nagle zgasły wszystkie światła. Pan Jerzy Szpulecki nagle zauważył, że to nie tylko u niego, ale na całej ulicy, przy której pracował zabrakło światła. Zauważył także na niebie czerwone światło na niebie, które zbliżało się w kierunku pola uprawnego przed jego domem. Ów "światło" miało bardzo intensywną barwę a jego średnica wahała się w granicach 20m. W miarę zbliżania się tajemniczego obiektu Szpulecki zauważył także że nad nim wirowała tajemnicza biała mgła. Gdy obiekt znalazł się nad polem w odległości około 80m i dokładnie wprost jego okien "mgła" okazała się jakimś pozaziemskim pojazdem. W miarę zbliżania się obiektu ku Ziemi obiekt zdawał się powiększać swoją objętość, zachowując kulisty kształt. Gdy obiekt zbliżył się na odległość około 20m na zaczął wywierać na Pana Szpuleckiego coś w rodzaju ciśnienia, a gdy zbliżył się ku Ziemi pojawiły się iskry. Po wylądowaniu z jego środka wysunęły się ramiona, powoli odchylając się ku Ziemi. Nagle NOL* zaczął tak jasno świecić, iż Pana Janusza zaczęły boleć oczy. Wydawało mu się, że były cztery takie ramiona, takiej samej długości, były koloru błękitnego i wyginały się ku Ziemi. Jednak, co do ich ilości świadek nie był całkowicie pewien. Twierdził także, że obiekt po wylądowaniu został tam przynajmniej przez minutę.

Ponieważ nadal nie było prądu, Pan Szpulecki poszedł na górę by zabrać swój ręczny zegarek i ku jego zdziwieniu zegarek zatrzymał się na godz. 00.15, czyli wtedy, gdy zabrakło prądu i gdy zaczęła się cała obserwacja. Pan Jerzy wrócił do swojego pierwszego domu. Następnego ranka jego sąsiad poinformował go że na pobliskim polu znajdują się wygniecione w polu kręgi. Co więcej, wzór piktogramu* przypominał kształt tajemniczego obiektu który Pan Jerzy widział w nocy.

PiktogramTrzeba także wspomnieć o tym że cała rzecz działa się w Wylatowie - miejscowości w Kujawsko-Pomorskim, w której od 2000 roku regularnie pojawiają się kręgi zbożowe.

Przedstawiłem ciekawą i jedną z najlepiej udokumentowanych relacji świadka obserwacji powstawania piktogramu*. Takie relację przekonują ludzi, którzy kręgi w zbożu traktują tylko za głupi żart, ale wszystko robi się znowu podejrzany gdy słyszymy opowieści typu : "widziałem jak oni wygniatali te kręgi, chyba nie myślicie że to UFO zrobiło". Właśnie, dlatego moim zdaniem jest na świecie więcej sceptyków niż wierzących, że w to zjawisko zamieszane są nadprzyrodzone siły.

Argumentami, które mogą świadczyć, że agroznaki to nie fałszerstwo to także liczne obserwacje kolorowych kul nad polami, zakłócenia pracy kompasu, zanik sygnałów telefonii komórkowej, czy zniknięcie obrazu z telewizji. Te fakty są nie do podważenia.

Ciekawe, zatem co przyniesie rok 2006 w tej sprawie? Czy badania posuną się do przodu? Czy będziemy wiedzieć coś więcej na ten temat? A może w tym roku w ogóle nie powstanie na terenie Polski żaden piktogram? W to wątpie i liczę na to, że liczne grono polskich ufologów z badaniami posunie się trochę do przodu!!!

Kręgi zbożowe(agroznaki, piktogramy) - kręgi powstające w zbożu prawdopodobnie po ingerencji tajemniczych sił nadprzyrodzonych.
NOL - Polski skrót od "Niezidentyfikowy Obiekt Latający"

Relacja Jerzego Szpuleckiego: Nautilus
Tekst: Paweł, www.ufoarea.ovh.org
26.02.2006

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
Do tego artykułu nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
Inne artykuły
z działu
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium