http://życzenia-urodzinowe.euNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum

Ryba ze świętym wzorem


Dodano: 0000-00-00 00:00:00 | Wyświetleń: 6907 | 🕑 Odłóż na później
RybaSprawa zaczęła się dosyć banalnie - otóż na początku 2006 roku do sklepu zoologicznego w Rossendale w Wielkiej Brytanii (hrabstwo Lancashire) zawitał klient. Niby nic - spokojnie robił zakupy, przeglądał półki... w pewnej chwili zaczął się przyglądać jednej z pływających w akwarium ryb. Owa rybka była przedstawicielka gatunku Astronotus ocellatus i miała około dwóch lat.

Klient w pewnym momencie oznajmił zdziwionemu sprzedawcy, 47-letniemu Tony'emu Walkerowi, że ryba na jednej stronie posiada znak oznaczający po arabsku "Allah", na drugim zaś boku znajduje się wyraźny napis z imieniem proroka Mahometa. Niedowierzający początkowo sprzedawca zmienił zdanie, gdy klient kupił rybę za jedyne 10 funtów, po czym dokupił warte 700 funtów akwarium, w którym pływała.

AllahRybę oczywiście zbadano - analiza znaków na jej ciele wykazała, że nie mogły one zostać naniesione przy użyciu jakichkolwiek dostępnych środków, nie są też one bliznami, ranami, naroślami itp.

Po odkryciu, do sklepu zjechało się wielu zaciekawionych fenomenem ludzi. Zainteresowanie było tak duże, że nowy właściciel ryby musiał czekać aż sześć tygodni, by móc ją spokojnie przewieźć do domu.

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do artykułu

Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Do tego artykułu nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!
  Tagi
  Inne artykuły
  z działu Ciekawostki
  SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  POLECANE KSIĄŻKI
  NAJNOWSZE FILMY
  Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium