Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Ustawienia newslettera emailowego

Ludzie na Księżycu: "widzieliśmy UFO"


Dodano: 2006-07-30 21:00:00 | Wyświetleń: 19791 | 🕑 Odłóż na później
Edwin Aldrin na KsiężycuPierwsi ludzie, którzy stanęli na Księżycu, opisują obserwacje UFO. Edwin Aldrin, drugi po Neilu Armstrongu człowiek, który stanął na Księżycu, powiedział, że szefowie agencji kosmicznej zataili ich obserwację. Również inni astronauci z Apollo 11 nie chcieli o tym otwarcie rozmawiać.

Edwin Aldrin mówił: "Tam było coś, znajdowało się wystarczająco blisko, aby mogło zostać dostrzeżone, co to mogło być? Teraz, wiesz, nie będziemy w trójkę meldować 'Hej Houston, mamy przed nosem coś ruchomego, nie wiemy co to jest'. Czy możesz nam powiedzieć, co to jest? Nic nie robiliśmy, ponieważ tą transmisję mogłoby usłyszeć wielu ludzi i ktoś mógłby nam kazać zawrócić z powodu obcych albo jakiegokolwiek innego".

Wyemitowany w telewizji Five dokument ujawnia także, że astronauci musieli naprawić długopisem lądownik księżycowy po lądowaniu w lipcu 1969 roku. W trudnych warunkach przez jeden ze skafandrów astronautów ułamany został automatyczny wyłącznik, konieczny do startu silnika. Od tej chwili Aldrin bardzo sobie ceni ten przedmiot codziennego użytku, który uratował wszystkim życie. Aldrin wspominał dalej: "Użyłem długopisu, jednego z kilku, które mieliśmy na pokładzie, który nie miał metalowej końcówki, użyliśmy go, by przesunąć automatyczny wyłącznik". W programie przedstawiono również dokumenty, które po raz pierwszy ujrzały światło dzienne.

Mike Swain, The Daily Record, 24 lipiec 2006
Tłumaczenie: Ivellios

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do artykułu

Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
BBcode:
[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.


 • Goldix
  (2008-09-14 11:45:58) #880 | 👮 raport

  Ciekawe, a słyszeliście o tym, że niby nie było lądowania na księżycu? Podobno to jest kłamstwo, a zdjęcia są fotomontażem, ponieważ na księżycu nie wieje wiatr, a flaga amerykańska wygląda jak by właśnie wiatr nią powiewał.

  Odpowiedz


 • Martu$
  (2009-01-17 11:41:34) #2006 | 👮 raport

  Moim zdaniem to bzdura. Bo gdyby wlasnie zobaczylu UFO to na pewno by powiedzieli to na antenie. A to po prostu kolejna plotka, ktora ma za zadanie zafascynowac, lub przestraszyc ludzi ...

  Odpowiedz


 • lio
  (2009-04-07 09:00:05) #2764 | 👮 raport

  ci co wymysleli walek z nieladowaniem na ksiezycu powinni sie zastanowic czy w ich domach panuje ta sama grawitacja co w innych

  Odpowiedz


 • Bzdura
  (2009-06-09 23:13:43) #3162 | 👮 raport

  To jest bzdura,że lądowali na Księżycu...Pisało w jednym artykule że na ksiezycu widac dobrze gwazdiy,A tu na fotce>?Czarno

  Odpowiedz


 • Eryk Wszechwiedzący
  (2009-08-09 13:20:23) #3644   📧 pw | 👮 raport

  Wieżę w to, że Apollo 11 i jego załoga widziała niezidentyfikowane obiekty latające, będąc na księżycu... co więcej mogły być to nawet inteligentne istoty. Słynne słowa które wypowiedziała załoga takowego statku; "Święty Mikołaj istnieje", zapewne nie miały związku ze słynnym świętym, lecz z UFO i pozaziemskimi istotami. Słowa te inaczej brzmiały by; "obce cywilizacje istnieją", lub "UFO istnieje"... był to tak zwany " Kryptonim- Święty Mikołaj", ową konwersację zapisano na taśmie w siedzibie NASA- w Houston. Następnie transmisja się przerwała, i transmitowano ją dopiero 20 min później.

  Pozdrawiam!

  Odpowiedz


 • Artur
  (2010-11-02 18:00:50) #5756 | 👮 raport

  Bzdura, na księżycu widać dobrze gwiazdy gołym okiem bo nie ma tam latarni i miast które by dawały światło, podobny efekt uzyskasz wychodząc na pole z dala od miasta. Na zdjęciu nie widać gwiazd ponieważ te aparaty którymi były robione zdjęcia słabo wykwytują światło, a gwiazdy są tak daleko że aparat nie uchwyci ich światła.

  Odpowiedz


 • Fox
  (2011-07-21 13:39:46) #6764 | 📧 email | 👮 raport

  Edwin Aldrin mówił: "Tam było coś, znajdowało się wystarczająco blisko, aby mogło zostać dostrzeżone, co to mogło być? Teraz, wiesz, nie będziemy w trójkę meldować 'Hej Houston, mamy przed nosem coś ruchomego, nie wiemy co to jest'. Czy możesz nam powiedzieć, co to jest? Nic nie robiliśmy, ponieważ tą transmisję mogłoby usłyszeć wielu ludzi i ktoś mógłby nam kazać zawrócić z powodu obcych albo jakiegokolwiek innego". CIEKAWE JAKIE ZIOLKO BRAL :)

  Odpowiedz


 • Garath
  (2011-09-22 00:09:11) #6964 | 👮 raport

  Jeśli ktoś uważa że lądowanie na księżycu to fałszerstwo - bo flaga się ruszała - to niech się dobrze zastanowi: specjaliści z nasa by taki istotny fakt pominęli?? - inaczej? dlaczego środowisko astronomiczne na całym świecie nie kwestionuje tego faktu?? Wiatru na księżycu nie ma - ale istnieją prawa fizyki... Co do ufo - dlaczego nie?

  Odpowiedz


 • Arek
  (2011-09-25 01:08:19) #6970 | 👮 raport

  Goldix
  A pomyślałeś o tym że jak kawałkiem szmaty zatrzepiesz w pomieszczeniu gdzie jest próżnia to ten kawałek szmaty także się będzie poruszał?.
  Popatrz na te filmy i zobaczysz że dopóki astronauci machają swoimi łapkami przy fladze to się porusza, ale gdy już oddawają cześć ( i nikt tam nie grzebie) to flaga jest nieruchoma

  Odpowiedz


Tagi
Inne artykuły
z działu UFO - nieznane obiekty latające
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium