www.naszefutrzaki.pl/husky-syberyjskiNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum

Kolejny "kuzyn Chupacabry" odnaleziony w Hiszpanii


Dodano: 2006-04-16 02:30:00 | Wyświetleń: 9447 | 🕑 Odłóż na później
Jeden z hiszpańskich "kuzynów Chupacabry"


Specjaliści z hiszpańskiego Muzeum Historii Naturalnej poddali serii badań zwłoki zwierzęcia znalezionego w Cerro Cordillera.

Zdarzenie miało miejsce kilka dni temu w domu Manuela Otazo, który odnalazł zwłoki dziwnego zwierzęcia wewnątrz psiej budy należącej do jednego z jego zwierząt. Poczuliśmy obrzydliwy zapach i pomyśleliśmy początkowo, że ktoś wyrzucił rybie resztki. Później jednak spostrzegliśmy, że nasz pies boi się i nie chce wejść do swojej budy. Chcąc to sprawdzić, natknęliśmy się na tego potwora, powiedziała przerażona gospodyni, Sonia Valdivia.

Manuel Otazo powiedział, że zwierzę miało małą głowę i rude futro, miało duże kły, pazury i łapy podobne do skrzydeł, inne niż u jakiegokolwiek gryzonia lub znanego zwierzęcia domowego. Wieczorem przed zamieszaniem usłyszeliśmy hałasy na dachach, gdzie kury i króliki zdechły ostatnio w domu sąsiada. Myśleliśmy, że mogła to być Chupacabra lub jeden z jej krewnych, który został zraniony i przyszedł tutaj, po czym zdechł w budzie naszego psa.

Po zakopaniu zwłok, właściciele skontaktowali się z Muzeum Historii Naturalnej w Valparaiso, które przeniosło okaz do swoich pomieszczeń.

Zwierzę zanurzone zostało w specjalnej solance. Fernando Soto, profesor biologii, poinformował, że padlina - w zaawansowanym etapie rozkładu - zostanie wystawiona na działanie zżerających ciało choleopterydów i poćwiartowana w celu uzyskania szkieletu. Kości porównane zostaną następnie ze szkieletami znanych gatunków.

Pomimo testu a priori wykonanego na zwierzęciu, zauważył on, że jeśliby mógł to być pies lub kot, był zaskoczony obecnością dziwnych cech, takich jak brak siekaczy, długość jego kończyn i kolor jego futra.

Muzeum Przyrody Naturalnej podało, że okaz nie jest tak niezwykły, by mógł zostać uznany za dziwny gatunek zwierzęcia występujący na tym terenie. Kilka miesięcy temu otrzymali oni zwłoki świni z trzema ocami. Właściciele, pochodzący z Cerro Barns, od razu ucięli zwierzęciu głowę, myśląc, że była to diabelska istota, a nie odchyleniec genetyczny.

Scott Corrales, Institute of Hispanic Ufology, 21 sierpień 2004
Tłumaczenie: Ivellios

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do artykułu

Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


  • zlepka (2009-12-19 21:48:28) #4314   ❗❗❗
    no to po co tego stworka zakopywali i później zadzwonili. Przez to zwłoki zostały zniszczony -.-

    Odpowiedz
Tagi
Inne artykuły
z działu Kryptozoologia - nieznane zwierzęta
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium