Dzięki temu atakowi Usa stało się potęgą mieli pretekst do wojny która przyniosła im korzyść w postaci ropy naftowej czarnego złota jak to mówia te zamachy mogły być ugadane i zorganizować mogli to sami amerykanie na siebie a żeby było to wiarygodnie uderzyli na petagon.
Ja myślę że arabowie nie mieli nic z tym wspólnego ale,osama miał wpływy i że był nie wygodny to go o to oskarżono teraz jest tak kto ma władze ten ma kase i wszystko może kupić.
Przed wysłaniem wiadomości przemyśl dokładnie jej treść i w razie potrzeby zedytuj ją. Pozwoli to uniknąć spięć między tobą a adresatem.
Adresat wiadomości pozna twój adres email i będzie mógł na niego wysłać odpowiedź. Do wiadomości będzie również dołączone IP, z którego ją wysłałeś/aś, a także data i godzina wysłania wiadomości.