Nasz klodzio moneta uwierzył w ten skrajnie prawicowy bełkot głoszony przez Nowaków, Gryguci i innych oszołomów w internetach co to za wszystko obwiniają żydostwo ale watykan to już święty i oczywiście pieprzony chrystusek ich zbawi. No tak, raczej mnie nie dziwi nienawiść skrajnych bogoojczyźnianych katoli do żydostwa wszelakiego a już w szczególności żydostwa nacjonalistycznego.
Co do trzepania go na granicy w Izraelu to prawda jest taka, że na granicy trzepią każdego kto nie ma izraelskiego paszportu i nie ma w tym nic dziwnego, ten kraj jet w trakcie permanentnej wojny od kilkunastu lat i na każdym kroku jest zagrożony zamachami a jeżeli jeszcze przyjeżdża doń pacjent, który utożsamia się z tymi popaprańcami i nie kryje swojego imienia i nazwiska w sieci to normalnym jest, że w poważnym kraju a takim z pewnością jest Izrael zostanie dokładnie sprawdzony i rozpytany na granicy zanim go wpuszczą w gości.
Przed wysłaniem wiadomości przemyśl dokładnie jej treść i w razie potrzeby zedytuj ją. Pozwoli to uniknąć spięć między tobą a adresatem.
Adresat wiadomości pozna twój adres email i będzie mógł na niego wysłać odpowiedź. Do wiadomości będzie również dołączone IP, z którego ją wysłałeś/aś, a także data i godzina wysłania wiadomości.