Niewybaczalne to jest wyrywanie paru słów z kontekstu i ocenianie na ich podstawie całej audycji i całego radia. Debata Ufologiczna, jak nazwa wskazuje, poświęcona jest ufologii, zaś autor wypowiedzi miał na myśli przypadki spotkań z UFO, w których maczało palce wojsko.
Zresztą, pomijając już tę kwestię, warto zadać sobie inne pytanie. Powiedzmy, że w niedalekiej przyszłości wybuchnie wojna i Polska będzie jednym z tych krajów, które najbardziej w niej ucierpią. Gdzie wtedy będą żołnierze wysłani do Iraku, Afganistanu, itd.? Odpowiedź brzmi: zamiast walczyć i bronić Polski (POLSKI! Nie Afganistanu, Iraku czy jakiejś tam innej Syrii tylko POLSKI!), będą chronić dupy Amerykanów gdzieś tam hen daleko od ojczyzny. Zanim zdążą wrócić, ich matczyna ziemia spłynie krwią rodaków pozostawionych bez obrony.
I to właśnie nad tym powinien się Pan w pierwszej kolejności zastanowić, zamiast wyrywać z kontekstu i rozbierać na czynniki pierwsze fragment wypowiedzi jednego z debatujących.
Przed wysłaniem wiadomości przemyśl dokładnie jej treść i w razie potrzeby zedytuj ją. Pozwoli to uniknąć spięć między tobą a adresatem.
Adresat wiadomości pozna twój adres email i będzie mógł na niego wysłać odpowiedź. Do wiadomości będzie również dołączone IP, z którego ją wysłałeś/aś, a także data i godzina wysłania wiadomości.