[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 6833 do artykulu:
Instrukcja obsługi OUIJA (wróć do artykułu)
 • Lukas (2011-08-03 12:14:29) | RAPORT

  Witam was, w waszym rozumieniu jestem spirytystą.

  Powiem tylko tyle że ten poradnik nadaje się do kosza.

  A oto dlaczego.

  "Do seansu potrzebujemy od 2 do 5 ludzi."
  Bzdura, wystarczy nawet jedna osoba, wymaganie jest tylko jedno, osoba musi być medium, bez tego żadna manifestacja nie będzie miała miejsca ale konsekwencje mogą nastąpić, tutaj oczywiście w grę wchodzi prawo przyciągania i względem tego prawa konsekwencje mogą być pozytywne lub negatywne.

  Co do tarczy, jest to tarcza do komunikacji więc wystarczy właściwie tylko alfabet, reszta to dodatki mające przyspieszyć przekazanie komunikatu.
  Zdanie Kończę, nie jest też konieczne, duchy żyją koło nas, wpływają na nasze losy zarówno te dobre jak i te źle w zależności od naszego stopnia moralnego i chęci poprawy.
  Duch nie musi być też wywołany by się zamanifestować, ma wolną wolę i potrzebuje tylko i wyłącznie Medium, tutaj w grę wchodzą fluidy o których nie będę wam teraz mówił.

  "(dlatego najlepszą porą jest NOC- ponieważ rośnie adrenalina i jest wielki spokój). Potrzebne są też świeczki (obojętnie ile)."

  Prawda potrzeba spokoju i wyciszenia, adrenalina jest niewskazana dlatego odradzam robić to akurat w nocy, choć można wszędzie i o każdej porze.
  Co do świeczek to kompletna bzdura, na duchy nie wpływa żadna materia, równocześnie można zapalić lampkę nocną albo zwykłą żarówkę.

  "Siadamy przy stole, i każdy z uczestników dotyka LEKKO palcem wskaźnika

  Każdy z uczestników, po co, wystarczy zupełnie by medium dotknęło wskaźnika, to wystarczy.

  następnie przywołujemy ducha "my zebrani tutaj przywołujemy do rozmowy ducha (imię i nazwisko), "duchu, jeżeli jesteś z nami daj nam jakiś znak lub porusz kieliszkiem i wskaż na (TAK)”"

  Komuś naprawdę brakuje sporo wiedzy, po pierwsze nie proponuje wzywać ducha po imieniu, bo nie koniecznie taki odpowie, najlepiej wywołać dobrego ducha albo naszego opiekuna, wy mówicie zapewne Anioł Stróż.
  Podstawą jest wywoływać ducha w imię Boga, jest to o wiele bezpieczniejsze.

  Mniej więcej tak
  "Boże wszechmogący proszę cię o pozwolenie na nawiązanie kontaktu z dobrym duchem, mój duchu opiekunie proszę cię byś nie dopuścił tutaj żadnych duchów które chciały by wyrządzić szkodę"

  "kiedy przybędzie da się odczuć chłód w pomieszczeniu."

  Chyba ktoś naoglądał się za dużo horrorów, owszem może być czuć chółd albo zapach nie koniecznie siarki mogą to być też róże jak i wszystko inne ale nie jest to wcale jakiś wyznacznik.

  No i też warto wspomnieć że nie ma czegoś takiego jak zmuszenie Ducha do przybycia, Duch ma wolną wolę tak jak każdy z was, jeśli nie chcę przybyć nie przybędzie, ale za niego może przybyć inny duch z którym nie koniecznie się chcecie skontaktować.
  Jest też coś takiego jak manifestacje spontaniczne, kiedy duch się kontaktuje nie wywoływany ale to jest zbyt krótko powiedziane bo jest wiele sytuacji i możliwości.

  "(do tego służą napisy na planszy NIEBO, PIEKŁO, CZYŚCIEC i INNE MIEJSCE) i czy nic nam nie zrobi (TAK lub NIE)"

  Pytanie zbędne, niższy duch i tak się nie przyzna jeżeli ma na celu was oszukać, a może nawet udawać ducha wyższego, tylko że zdradzi go jego własna mowa i słownictwo oraz tematy na które mówi, o tym też by dużo mówić.

  "Czasami zdarza się, że duch odpowiada w języku umarłych, i nic nie da się zrozumieć."
  Nie słyszałem o czymś takim, ale może i jest to możliwe, nie będę więc potwierdzał lub zaprzeczał.

  Najważniejsza część seansu. Mianowicie po zakończeniu seansu powinno się powiedzieć "Dziękujemy ci duchu za rozmowę i przepraszamy za naruszenie twojego spokoju odejdź tam skąd przyszedłeś"

  ehhhh, duch może sam zakończyć, i nie musi wskazywać koniec, po prostu wskazówka przestanie się poruszać, a co do naruszenia spokoju, nasze światy, czyli świat materialny i duchowy się wzajemnie przeplatają, nie jeden raz wywoływaliście jakiegoś ducha, choćby na grobie zmarłego członka rodziny, w Zaduszki na cmentarzach jest wiele duchów oraz wiele wywołujących, ale oczywiście nie są to wywołania mające na celu manifestację.
  Nie które duchy, cierpiące są bardzo szczęśliwe gdy się je wywołuje, ponieważ wtedy na czas rozmowy mają Azyl od swojej kary.

  Najważniejsza rzecz, o której osoba pisząca poradnik nie wspomniała to intencja.
  Jeżeli wywołujecie ducha z ciekawości – jest duża bardzo szansa że odwiedzi was duch chcący was skrzywdzić, lub zabawić się wami.
  Jeżeli z chęci zabawy to bardzo możliwe że odwiedzi was duch o tych samych chęciach, tylko że dla niego zabawą będzie straszenie was, może też was odwiedzić zły duch.
  Jeżeli jednak chcecie się czegoś nauczyć, otrzymać porady lub wiadomości o waszym zmarłym macie szanse duże że odwiedzi was dobry duch, na wyższe raczej nie liczcie.
  Dobrze jest pierwsze wywołać swojego opiekuna i zapytać go czy dany duch może z wami porozmawiać.
  Wyzbądźcie się strachu przed duchami, inaczej nie przywołujcie.

  I pamiętajcie żeby przywoływać duchy nie wystarczy wam ten skrawek wiedzy który wam przedstawiłem, więc nie próbujcie tego robić, musicie zyskać wiedzę, możecie poczytać na początek dzieła Allana Kardeca, podstawą jest Księga Duchów i dalsza części, jej dopełnienie Księga Mediów. Proponuje też poczytać w następnej kolejności „Niebo i Piekło”

  Zainteresowanych zapraszam na „Forum Spirytystyczne” wpiszecie to sobie i na pewno traficie, możecie tam zapytać o wiele rzeczy, dowiedzieć się wiele rzeczy bo zawsze służymy pomocą, ja mam tam nick 000Lukas000 i też zawsze służę pomocą.
  Jednak nie oczekujecie że będzie to Magia czy inne ezobzdury, Spirytyzm to Filozofia i Nauka.

  Więc jeżeli chcecie się czegoś nauczyć to zapraszam

  • Lukasz (2018-07-12 18:29:20) | RAPORT

   Generalnie w dupie byłeś ***o widziałeś

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium