Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 34755 do artykulu:
Duchy zwierząt
(wróć do artykułu)
  • Anna (2016-11-23 19:52:59) | RAPORT | E-mail
    Witam
    Witam was
    mam pytanie do kogoś z was , czy ktoś interesuje się ,,paranormal" pare dni temu oglądałam Google moje stare śmieci zdjęcia i trafiłam na film raczej nagranie z kwietnia z tego roku , gdy włączyłam go zlękłam się i uwierzcie mi moi przyjaciele ,zbladli na twarzy przerażeni , potym bardzo krótkim filmie mój znajomy 45 latek nie mógł spać w noc słyszał to w głowie mówił że nigdy nic takiego nie słyszał ... A chodzi oto że nagrywał w nocy jak śpię bo pare dni przed nagraniem filmu w noc drzwi otworzyły mi sie w sypialni o 1:35 . Wstałam z łóżka i podeszłam na korytarz i nikogo nie był tylko gdy obróciłam się za siebie zobaczyłam twarz odbitą na oknie i zrobiłam zdjęcie, ale jedna wada ze stylu od podwórka a ja byłam na pierwszym piętrze i nie ma opcji by ktoś to zrobił bo włamał by mi się na posesje a zresztą musiał by przynieś drabinę i właśnie przez to nagrałam jak śpię a miałam taką aplikacje że gdy był dziwię odrzucało w kawałkach ten odcinek no i to jeden z nich , co wcześniej pisał...A czemu teraz bo telefon mi rozbił się i byłam pewna ze straciłam film bo nigdy go nie odsłuchałam , dopiero w goglach zobaczyłam to ze uchowały się coś .., Jednak bardzo bym prosił kogoś kto , coś może doradzić mi , skoro jestem sama w domu i śpię i to jest nagrane a okna kwietniu zamknięte bo zima pora to skąd to jest , to zdjęcie twarzy szyby odbitej z tamtej strony ogrodu ?
    Prisze o pomoc 😔🎩


    • Ela (2017-04-02 9:23:14) | RAPORT
      oczywiscie ,ze duchy zwierząt przychodzą do nas , tak miałam z ukochaną kotką , która zginęła tragicznie i przychodziła często do nas , ocierajac się o nogi , czy spiewając z nami kolędy . Tak miałąm z moim ukochanym psem , krórego uspiliśmy w wieku 18 lat , jednej nocy przyszedł do nas wszystkich z osobna , domowników z którymi żył , odwiedził nas , pokazał , ze wszystko z nim dobrze , tak miaałm zkotkiem , który któregoś dnia juz nie wrócił - pokazał mi sie na kopcu usypanego z kamieni w naszym ogrodzie , zeby go juz nie szukać , bo jest cały i bezpieczny ale juz w innym wymiarze.
    DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

  • SŁUCHAJ NAS
    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
    NEWSLETTER
    RAMÓWKA NA DZIŚ
    ARCHIWUM AUDYCJI
    WESPRZYJ
    RADIO PARANORMALIUM
    NAJNOWSZE ARTYKUŁY
    Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium