Dołączając do bukmachera Mostbet w Polsce, otrzymasz ładunek pozytywnych emocji z obstawiania zakładów sportowych i kasyn online, a także najkorzystniejsze warunki. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem, czy dopiero zaczynasz, platforma zaoferuje Ci wysokie kursy, różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i bonusy Mostbet bez depozytu. Pobierając aplikację mobilną, możesz cieszyć się grą nawet w podróży!


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!


Negocjacje handlowe, kredyty, pożyczki, chwilówki
ile kosztuje in vitro
SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
TAGI :: Szukasz tagu: epidemia
(zobacz chmurę tagów)
ARTYKUŁY   |   BLOGI   |   AUDYCJE   |   KSIĄŻKI   |   FILMY   |   ZDJĘCIA
Artykuły
Dziwne opowieści z londyńskiego metra
Opublikowano: 2016-07-14 23:11:27
Słynny angielski system kolei podziemnej londyńskiego metra służy Wielkiemu Londynowi oraz częściom hrabstw Essex, Hertfordshire oraz Buckinghamshire. Jest to również najstarsza na świecie sieć podziemna tego typu: pozpoczęła pracę 10 stycznia 1863 roku w Metropolitan Railway. Dziś londyńskie metro posiada co najmniej 268 stacji i około 250 mil torów, co czyni je najdłuższą koleją podziemną na świecie. W 2007 roku zarejestrowano ponad miliard pasażer... (czytaj więcej)

Wilkołak z Bedburga
Opublikowano: 2012-07-15 03:29:17
Drzeworyt z 1589 roku autorstwa Lukasa Mayera, ukazujący poszczególne etapy egzekucji Petera Stubbe oraz "ostrzeżenie dla czcicieli szatana", jakie władze Bedburga wystawiły po jego śmierci Prawdziwa historia potwora, który przez lata terroryzował niemiecką wioskę, dokonując niewysłowienie okrutnych przestępstw i morderstw. Pod koniec XVI wieku miasteczko Bedburg ... (czytaj więcej)

Zaprojektowane epidemie?
Opublikowano: 2011-08-23 02:33:08
Technologia rekombinacji DNA, która pozwala łączyć ze sobą te sekwencje DNA, które w przyrodzie występują oddzielnie, została wynaleziona przez A. Dale Kaisera i Petera Lobbana na Uniwersytecie Stanforda w latach 1972-1974. Technologia ta stała się tak naprawdę użyteczna, gdy Werner Aber, Daniel Nathans i Hamilton Smith wyizolowali w 1978 roku restrykcyjne endonukleazy. Rekombinacja DNA zaoferowała ekscytujące możliwości: leczenie chorób genetycznych u ludzi i zwierząt, czy też twor... (czytaj więcej)

Plagi egipskie - czyżby zagadka wyjaśniona?
Opublikowano: 2010-04-07 00:45:06
Naukowcy twierdzą, że biblijne plagi, które w Starym Testamencie zniszczyły starożytny Egipt, były wynikiem globalnego ocieplenia i erupcji wulkanicznej. Badacze twierdzą, że znaleźli dowód potwierdzający, że dziesięć plag egipskich, które w Księdze Wyjścia doprowadziły do uwolnienia Izraelitów przez Mojżesza spod władzy Egiptu, było wywołane prawdziwymi katastrofami naturalnymi. Zamiast jednak tłumaczyć je jako akt gniewu mściwego Boga, naukowcy twierdz... (czytaj więcej)

Czy można przeszczepić ludzką duszę?
Opublikowano: 2008-05-01 02:04:40
Czy razem z sercem możemy przeszczepić wspomnienia? Rozwój medycyny przez ostatnie 30 lat był tak szybki, że to, co wczoraj uważano za cuda, jutro będzie powszechnie stosowaną procedurą. Udowodniły to przeszczepy serca, które stały się niemalże rutyną w szpitalach na całym świecie. Mimo to co jakiś czas pojawia się jakaś historia, która powinna skłonić nas do zastanowienia się nad tym, że nie ma żadnej "procedury" czy też "powszechnoś... (czytaj więcej)

Nowa Biologia: Mądrość Twoich Komórek - jak twoja wiara steruje twoją biologią
Opublikowano: 2007-10-21 15:32:54
Książka Bruce'a Liptona "The Biology of Belief" Mądrość Twoich Komórek to nowa biologia, która znacząco zmieni cywilizację i świat, w którym żyjemy. Ta nowa biologia odciąga nas od wiary, że jesteśmy ofiarą naszych genów, że jesteśmy biochemicznymi maszynami, że życie jest poza naszą kontrolą, wprowadza nas w inną rzeczywistość, rzeczywistość, w której nasze myśli, wiara i umysł kontrolują nasze geny... (czytaj więcej)

Prawda o Chupacabrze
Opublikowano: 2007-07-28 16:07:30
Co myślisz gdy usłyszysz słowo: „Chupacabra”( języku hiszpańskim oznacza ono „wysysacz” kóz). Pomyślisz że to nieznane zwierzę - kryptyda z kręgu wręcz fantastycznego, istna strzyga, zwierzę które występuje rzekomo w Południowej i Środkowej Ameryce, o wyglądzie około półtorametrowej, dwunożnej człekopodobnej istoty, o małych skrzydłach, bystrych, czerwonych oczach, o pysku w rodzaju wąskiego dzioba z ostrymi kłami, kończynami zakończone trzema dużymi szponami i długim językiem przypominającym sztylet, z wyrostkami kostnymi na kręgosłupie. To fantastyczne zwierzę potr... (czytaj więcej)

Nostradamus - prorok wieków
Opublikowano: 2005-06-30 17:30:20
Gdy zajęty w nocy studiowaniem tego, co tajemne siedzę samotny na trójnogu spiżowym maty płomień zapalający się w samotności pozwala mi przepowiadać to, w co można wierzyć Przed ogólnym spłonięciem wydarzy się tak wiele powodzi, że zabraknie lądu, którego woda nie pokryłaby... (...) Jesteśmy teraz w VII tysiącleciu, które wszystko kończy i przybliża nas do VIII tysiąclecia, w którym wielki Bóg położy ko... (czytaj więcej)

Statki ginące bez śladu
Opublikowano: 2005-05-01 16:54:00
W większości przypadków przyczyny zaginięcia statków pozostają nie wyjaśnione. Niekiedy jednak, po pewnym czasie, nawet dopiero po wielu latach, przypadek pozwala ustalić, co się stało z ofiarą żywiołu. Tak właśnie było z amerykańskim parowcem „Pacific", który 23 września 1856 roku, z dwustu osiemdziesięcioma pasażerami opuścił Liverpool, udając się w drogę do Nowego Jorku. Niestety, nigdy nie zarzucił cum na polery przystani nad East River. Nie znaleziono po nim niczego, co mogłoby przyczynić się do wy... (czytaj więcej)

Obrzydlistwo spadło z nieba - tajemnicze deszcze w Polsce
Opublikowano: 2006-03-24 13:15:00
Najpierw na rękawie kurtki pojawiają się odchody ptaka. Tak w pierwszej chwili wygląda coś co przed chwilą spadło z nieba. Tyle teraz hałasu o ptasiej grypie, że trzeba się tego natychmiast pozbyć. Problem pojawia się, gdy strzepnięte na ziemię odchody zaczynają pełzać... Kilkanaście godzin później Łukasz Łuczaj podlicza: trzynaście dżdżownic, dwie gąsienice brunatne, trzy zielone, jedna brązowa, cztery larwy chrząszczy, osiem innych osobników, może skoczo... (czytaj więcej)

Niezwykłe deszcze
Opublikowano: 2005-03-08 20:44:17
Memphis w stanie Tennessee (USA) słynie z wielu miejsc, ludzi i wydarzeń. Z pewnością nie jest znane z ponurych osobliwości-z jednym wyjątkiem: DESZCZU WĘŻY, który spadł na miasto w styczniu 1877 roku.W pamiętnym roku Memphis było portem rzecznym zamieszkałym przez 45 tysięcy osób. Po roku połowa mieszkańców opuściła je z powodu epidemii żółtej febry, jedna trzecia pozostałych zmarła-odtąd Memphis posiadało już tylko 13 tys. Mieszkańców. Niewątpliwie epidemia przyczyniła się do zapamiętania niezwykłego deszczu węży przez jego mieszkańców. Czasopismo Reader's Digest z ... (czytaj więcej)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
PROGRAM NA DZIŚ
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Arkadiusz Miazga
Czas Tajemnic - blog Damiana Treli
Forum Portalu Infra
Głos Lektora
Instytut Roberta Noble
Księgarnia-Galeria Nieznany Świat, księgarnia ezoteryczna, sklep ezoteryczny, online, Warszawa
Paranormalne.pl
Player FM
Portal Infra
Poszukiwacze Nieznanego. Blog Arkadiusza Czai
Poznajemy Nieznane
The Monroe Institute Polska
UFO-Relacje.pl - polska baza relacji o obserwacjach UFO
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2024 by Radio Paranormalium