| Audycja | Plik MP3 |
|---|---|
|
Amerykański rząd potajemnie badał UFO i... nadal to robi w ramach powołanej niedawno jednostki AARO. Według rewelacji szefa jednego z wcześniejszych projektów, Louisa Elizondo, nie można wykluczyć pozaziemskiego pochodzenia niektórych NOL-i. Do badań włączyła się niedawno także agencja NASA. I choć mogłoby się wydawać, że oficjalnie potwierdzono istnienie UFO, sprawa pozostaje pełna niejasności...
W audycji udział wzięli: Piotr Cielebiaś (Nieznany Świat www.nieznanyswiat.pl/) Damian Trela (czastajemnic.blogspot.com...) Arkadiusz Kocik (Warmińsko-Mazurska Grupa Ufologiczna) Od strony technicznej audycją zaopiekował się Marek Sęk "Ivellios" (Radio Paranormalium www.paranormalium.pl/) Czytaj Nieznany Świat. Szukaj w kioskach i na www.nieznany.pl/ (dostępne również wydanie elektroniczne) Kontakt: Piotr Cielebiaś: p.cielebias@gmail.com Radio Paranormalium: radio@paranormalium.pl
(rozwiń opis)
|
pobierz pobrane x 695 słuchaj online słuchane x 1951 |
|
Premiera: 2022-09-30 | 01:28:40 | 81.10 MB |
| |
|
11 października muzyk punkrockowy Tom DeLonge ogłosił powstanie organizacji, która stawia sobie za cel m.in. ujawnienie informacji o UFO. Wsparli go w tym liczni byli agenci i wojskowi, którzy w swojej pracy zetknęli się z dowodami na temat UFO. Czy project "Disclosure" - czyli odtajnienia informacji o UFO, właśnie się rozpoczął? A może to kolejna "zasłona dymna"?
Co stało się 11 października? Kim jest Tom DeLonge, jak pojawił się w ufologii i jakie są jego wnioski na temat fenomenu UFO? Czy rozpoczął się projekt Disclosure? Kim są osoby, które wsparły inicjatywę To The Stars? Dlaczego zdecydowały się wesprzeć DeLonge`a w jego staraniach, skoro - przynajmniej hipotetycznie - tak dużo ryzykują? Jedną z najciekawszych postaci jest Luis Elizondo - były pracownik Pentagonu, który wyznał wprost, że pracował dla jednostki zajmującej się oceną niebezpieczeństwa stwarzanego przez NOL-e. Czy nie jest to jedna z najważniejszych w XXI w. deklaracji dla ufologii? Inną osobą, która wspiera DeLonge`a jest Jim Semivan - emerytowany agent CIA, dopuszczany niegdyś do największych tajemnic państwowych. Ma on za sobą pewne dziwne doświadczenie, które skłoniło go do zainteresowania się UFO. Co jednak ciekawsze, to co mówi o NOL-ach stoi w sprzeczności do tego, co mówi i pisze o tym samo CIA. DeLonge nie ukrywa, że rząd USA może chcieć ujawnić prawdę o UFO obywatelom, ale istnieją obawy związane z reakcją społeczeństwa. Powód: prawda może być dla ludzi zbyt trudna. Jak sądzicie, dlaczego? Dlaczego DeLonge - muzyk i człowiek z showbiznesu, dokonał czegoś, co nie udało się wielu wpływowym osobom przed nim, jak choćby John Podesta czy Laurance Rockefeller? Szum wokół To The Stars wywołał tez wiele sceptycznych i negatywnych komentarzy. Niektórzy sugerują, że może być to kolejna zasłona dymna mająca utrwalić mit o UFO albo przekierować go na nowe tory. Czy inicjatywa DeLonge`a to czasem nie nowe Majestic-12? Czego możemy spodziewać się dalej po To the Stars? W audycji udział wzięli: Chris Miekina, www.nowaatlantyda.com/">N... Atlantyda Adam Borowski, dziennikarz niezależny Piotr Cielebiaś, www.nieznanyswiat.pl/">Ni... Świat, współprowadzący debatę Marek Sęk "Ivellios", www.paranormalium.pl/">Ra... Paranormalium, współprowadzący i opiekun techniczny audycji
(rozwiń opis)
|
pobierz pobrane x 1872 słuchaj online słuchane x 3015 |
|
Premiera: 2017-10-22 | 02:51:00 | 157.00 MB |
| |