bidon dla dzieci szklanyNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum

Eksplozja nieznanego obiektu latającego nad Kalifornią w USA


Dodano: 0000-00-00 00:00:00 | Wyświetleń: 6106 | 🕑 Odłóż na później
Jest to jedna z najnowszych relacji dotyczących obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających. Wydarzenie to miało miejsce 18 stycznia 2006 roku, 65 kilometrów na południowy wschód od Sonory w Kaliforni (USA). Obserwacji dokonał anonimowy mężczyzna, podpisujący się jako Johny.

Mapka


Była godzina 5:02 po południu czasu miejscowego. Johny wyszedł na dwór, aby sprawdzić, dlaczego jego pies od dłuższej chwili szczekał. Nie znalazłszy nic nadzwyczajnego, zajął się pracą w ogrodzie. 20 minut później, gdy zrobił sobie krótką chwilę na odpoczynek, spojrzał na wieczorne niebo i zauważył duży, kulisty obiekt blisko widocznej gołym okiem planety Wenus. Jak opowiada: W pierwszej chwili pomyślałem, że jest to gwiazda lub obiekt podobny do Wenus (...) Kilka minut później, przyglądając się temu obiektowi, mogłem stwierdzić, że nie była to ani gwiazda, ani planeta, ponieważ ten obiekt był zbyt duży..

Na szczęście, Johny zachował pełną przytomność umysłu i sfilmował całe zjawisko kamerą z przymocowaną soczewką. Kilka minut później od obiektu oddzielił się mniejszy obiekt. Chwilę później większy obiekt zaczął się przemieszczać na zachód.

Kadry z filmu


Johny postanowił skupić swoją uwagę na większym przedmiocie. Około minuty później - co zresztą widać na załączonym do tej relacji materiale filmowym - przedmiot eksplodował i zaczął spadać na ziemię, pozostawiając za sobą smugę dymu. Johny kręcił film tak długo, dopóki nie stracił obiektu z oczu.

Materiał filmowy udostępniony został w Internecie.

Opracował: Ivellios
Na podstawie źródeł internetowych

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do artykułu

Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Do tego artykułu nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!
  Tagi
  Inne artykuły
  z działu Relacje
  SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  POLECANE KSIĄŻKI
  NAJNOWSZE FILMY
  Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium