[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

taxi bagażowe krakówNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Astronauta Gordon Cooper obserwuje UFO lądujące w Bazie Sił Powietrznych Edwards


Dodano: 2013-12-30 16:52:02 · Wyświetleń: 4285
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Gordon Cooper
Astronauta Gordon Cooper


W 1957 roku Gordon Cooper był członkiem elitarnej grupy pilotów testowych w amerykańskiej Bazie Sił Powietrznych Edwards w Kaliforni, zaangażowanym w zaawansowane projekty, w tym w instalację systemu precyzyjnego lądowania.

Cooper wspominał: "Ekipa rejestrująca filmowała instalację, gdy nagle zauważyli spodek. Sfilmowali go jak przeleciał nad ich głowami, następnie zawisł, wysunął trzy nogi do lądowania, a następnie powoli zszedł w dół, by wylądować na wyschniętym jeziorze! Członkowie ekipy byli profesjonalnymi kamerzystami, więc jakość obrazu była bardzo dobra. Zespół filmujący zbliżył się do obiektu na odległość 20 do 30 jardów, cały czas filmując. Był to klasyczny spodek, srebrzyście świecący, gładki, średnicy około 30 metrów. Było jasne, że był to pojazd obcych. Gdy kamerzyści zbliżyli się jeszcze bliżej, obiekt odleciał".

Gdy ekipa kamerzystów przekazała mu nagranie, Cooper postąpił zgodnie z procedurami i skontaktował się z Waszyngtonem by donieść o obserwacji UFO - "i wtedy się zaczęło", mówił Cooper.

"Po chwili wysoko postawiony oficer powiedział, że gdy sporządzono film, miałem go zapakować i wysłać do Waszyngtonu. Nie wspominał, że miałem nie patrzeć na ten materiał. A właśnie to uczyniłem, gdy nagranie wróciło z laboratorium - i obiekt cały czas był widoczny, tak jak opisał to zespół kamerzystów".

Gdy Siły Powietrzne rozpoczęły Operację Błękitna Księga w celu zebrania dowodów i doniesień o obserwacjach UFO, Cooper, jak mówił, uwzględnił dowód na filmie. "Przypuszczalnie jednak filmu nigdy nie znaleziono. Błękitna Księga była projektem dokładnie wszystko tuszującym", mówił Cooper.

Gordon Cooper ujawnił, że jest przekonany, iż w Roswell w 1947 roku rozbił się pojazd obcych, a z wraku wydobyto ciała kosmitów. "Miałem w Roswell dobrego przyjaciela, oficera. Musiał bardzo uważać na to, co mówi. Z pewnością jednak nie był to balon pogodowy, jak to przedstawiają Siły Powietrzne. Wyjaśnił mi dokładnie, że obiekt, który się rozbił, był pojazdem obcego pochodzenia, z którego wydobyto szczątki załogi".

Dlaczego rząd USA przez tak wiele lat ukrywał swoje sekrety dotyczące UFO?

"To się zaczęło w czasie II wojny światowej, gdy rząd nie chciał, by ludzie wiedzieli o doniesieniach o UFO, obawiając się paniki", powiedział Cooper. "Mieli obawy, że była to wyższa technologia stworzona przez wroga, przed którą nie byliby w stanie się obronić. Z tego samego powodu było z tym jeszcze gorzej w okresie zimnej wojny. Powiedzieli więc nieprawdę jednej osobie, która przekazała ją kolejnej, i tak dalej - to działało jak kula śnieżna. Teraz jednak jestem przekonany, że wielu zakłopotanych urzędników rządu siedzi tam w Wasszyngtonie i główkuje, jak ujawnić prawdę. Oni wiedzą, że pewnego dnia i tak wyjdzie ona na jaw, i jestem pewien, że to zrobią. Ameryka ma prawo wiedzieć!"

Gordon Cooper zmarł w 2004 roku.

Źródło: John Cooke
Za: ufoevidence.org
Tłumaczenie i opracowanie: Ivellios

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
Do tego artykułu nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
Inne artykuły
z działu
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium