płyta klingerytowaNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Aplikacje Radia Paranormalium
(dodano: 2017-01-06 21:05:49)
Wróć na stronę główną

Jeśli posiadasz smartfona lub tablet z Androidem lub mobilnym Windowsem, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: właśnie udostępniliśmy aktualizacje naszych oficjalnych aplikacji na te systemy. Co więcej, dodaliśmy nowe, pojawił się też oficjalny odtwarzacz Radia Paranormalium na pecety!

Aplikacja mobilna Radia Paranormalium


Aplikacje na Androida

Uaktualniliśmy naszą oficjalną aplikację o nazwie "Radio Paranormalium". Zmiany dotyczą głównie odtwarzacza, który otrzymał wygląd zbliżony do odtwarzacza działającego na naszej stronie. Uaktualniliśmy przy tym również listę dostępnych strumieni oraz dodaliśmy pasek z informacją o aktualnie emitowanej audycji.

Udostępniliśmy również nową aplikację o nazwie "Odtwarzacz Radia Paranormalium", która adresowana jest do tych z Państwa, którym do pełni szczęścia wystarczy sam odtwarzacz, bez przeglądania strony czy szperania po archiwum.

Wycofaliśmy ze sklepu Google Play aplikację "Radio Paranormalium Alt.", oferując w zamian nową aplikację "Radio Paranormalium Lite". Posiada ona podobną funkcjonalność co "Radio Paranormalium", jest jednak zoptymalizowana z myślą o słabszych urządzeniach.

Wymienione powyżej programy można również pobrać z naszego serwera.

Aplikacje na Windows Phone i Windows 10 Mobile

Zmiany zaszły również w naszych aplikacjach na mobilne Windowsy. Uaktualniliśmy aplikację "Radio Paranormalium", w podobny sposób co analogiczną apkę na Androida. Jest więc dostępny zupełnie odświeżony odtwarzacz z aktualną listą strumieni.

Naturalnie, aktualizacja zaszła również w przypadku aplikacji uniwersalnej "Radio Paranormalium Universal", przeznaczonej dla Windows 10 Mobile. Z tej apki można również korzystać na tabletach z "dziesiątką". Nie zalecamy natomiast instalowania jej na komputerach stacjonarnych - aplikacja zmienia wygląd naszej strony w przeglądarkach wykorzystujących silnik WebKit (np. Chrome, Vivaldi, Safari), dostosowując ją do wyświetlania na mniejszych ekranach.

Również na mobilne Windowsy wydaliśmy "Odtwarzacz Radia Paranormalium", posiada on identyczną funkcjonalność co wersja na Androida.

Wymienione powyżej programy można również pobrać z naszego serwera.

Aplikacja mobilna Radia Paranormalium
Interfejs uproszczonego odtwarzacza dla systemu Windows. Prościej już się nie da :)


Aplikacje na komputery stacjonarne z systemem Windows

Równolegle z aplikacjami mobilnymi, dziś swoją oficjalną premierę mają również aplikacje Radia Paranormalium na komputery stacjonarne. Opracowaliśmy mianowicie dwa odtwarzacze kierowane do różnych grup użytkowników:

Odtwarzacz uproszczony (kliknij, aby pobrać), z którego na pewno ucieszą się starsi wiekiem słuchacze, dla których słuchanie przez smartfona czy przeglądarkę stanowi nieraz nie lada wyzwanie. Aplikacja nie posiada absolutnie żadnych (podkreślamy: ABSOLUTNIE ŻADNYCH) opcji konfiguracyjnych czy kontrolek, jedyne co należy zrobić to po prostu pobrać program, umieścić go na pulpicie i uruchomić. Poza odtwarzaniem, program wyświetla logo radia oraz informacje o aktualnie nadawanej audycji.

Aplikacja zbudowana jest w oparciu o Chromium (stąd nieco spory jej rozmiar - 37 megabajtów) i odtwarza strumień "OPUS 192kbps".

Minimalne wymagania: System Windows Vista lub nowszy (choć przy odrobinie szczęścia powinna ruszyć również na XP SP3).

Odtwarzacz zaawansowany (kliknij, aby pobrać) - zawiera wszystkie strumienie Radia Paranormalium. Również i tutaj do pełni szczęścia wystarczy pobrać aplikację, umieścić ją na pulpicie i uruchomić. No i ewentalnie wybrać sobie strumień :)

Minimalne wymagania: System Windows Vista lub nowszy, Internet Explorer 9 lub nowszy.

A jeśli wolisz słuchać Radia Paranormalium w jakimś innym odtwarzaczu lub np. na stacjonarnej wieży obsługującej e-radia, tutaj znajdziesz wszelkie informacje o alternatywnych aplikacjach, adresy strumieni, itd. Jeśli coś nie działa, zajrzyj do pomocy technicznej lub napisz do nas na radio@paranormalium.pl

Komentarze do tego newsa
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Komentarze do tego newsa:

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium