zakładanie fotowoltaiki warszawaNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
NAJNOWSZE FILMY
Co począć, gdy radio nie gra
UWAGA: Jeśli Twój problem dotyczy archiwum, zjedź niżej i zapoznaj się z pomocą techniczną dotyczącą archiwum

Nie działa Ci odsłuch Radia Paranormalium?

Możliwe przyczyny awarii

Radio Paranormalium korzysta obecnie z aż trzech serwerów, na których uruchomionych jest aż siedem strumieni dostosowanych do potrzeb różnych użytkowników i możliwości różnych urządzeń. Może się zdarzyć, że któryś ze strumieni nie będzie działał. Przyczyny mogą być różne, najczęściej są to problemy z połączeniem lub ataki typu DDoS przeprowadzane na któryś z serwerów (co powoduje niedostępność serwera przez jakiś czas).

Panie adminie, co robić, jak żyć?

Upewnij się, że masz dostęp do Internetu oraz że - w przypadku połączenia mobilnego - nie wyczerpał Ci się limit transferu.

Jeśli z połączeniem internetowym nie ma problemów, a mimo to radio nadal nie gra, spróbuj zmienić strumień na inny, wykonując którąś z poniższych instrukcji.

Słuchanie w przeglądarce

W okienku z odtwarzaczem, aby zmienić strumień, po prostu kliknij w któryś z linków umieszczonych na playliście (wskazane strzałką). Jeśli któryś ze strumieni nie działa, odtwarzacz automatycznie przeskoczy do następnego.Słuchanie w Winampie lub innym odtwarzaczu

Najprościej - wgraj do odtwarzacza tę playlistę: sluchaj-wszystkie.m3u. Playlista zawiera wszystkie strumienie, z jakich korzysta nasze radio. W razie gdyby aktualnie odtwarzany strumień nie działał, odtwarzacz automatycznie przeskoczy do następnego.

Możesz też spróbować wkleić do odtwarzacza link do któregoś ze strumieni podanych na podstronie z instrukcją do słuchania w urządzeniach mobilnych.

Jeśli używany przez Ciebie odtwarzacz posiada wyszukiwarkę stacji, wpisz do niej nazwę "Radio Paranormalium" - wyświetlone zostaną wszystkie działające strumienie w formatach MP3 i AAC+.

Jeśli mimo zmiany strumienia na inny radio w dalszym ciągu nie gra, skontaktuj się z nami - w miare możliwości pomożemy, a jeśli nam się to nie uda, powiadomimy o problemach administratorów naszych serwerów.
Problemy z archiwum
Po kliknięciu lewym przyciskiem myszy lub puknięciu palcem w przycisk "Pobierz", zamiast pobrać audycję, przeglądarka zaczyna ją odtwarzać

Na komputerze: Zamiast lewym, klikaj prawym przyciskiem myszy i wybieraj "Zapisz jako...".

Na smartfonie, tablecie, itp.: Dotknij "Pobierz", przytrzymaj parę sekund, a następnie puknij opcję "Zapisz jako..."

Przy próbie pobrania audycji otrzymuję komunikaty o błędach (np. brak pliku)

Koniecznie daj nam o tym znać - najlepiej drogą emailową pod adresem radio {szympans} paranormalium.pl

W wiadomości opisz dokładnie okoliczności powstania błędu, z jakiego urządzenia korzystasz (komputer, smartfon, tablet?). Przyda się również zrzut ekranu z samym błędem.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2023 by Radio Paranormalium