hurtowniamedyczna.com.pl/pl/p/Szyna-ZIMMERA

księgarnia ezoteryczna WarszawaNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Magia srebra


Dodano: 2005-03-08 20:46:54 · Wyświetleń: 26237
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Srebro


Przez tysiąclecia mistycy w Indiach, Chinach, Europie poszukiwali eliksiru zdrowia i długowieczności. Stał się on symbolem mistrzostwa w sztukach magicznych. Do niedawna myślano, że nigdy nie istniał, gdyż jego odkrycie zachowano w tajemnicy. Był dostępny tylko dla wybrańców.

POCZˇTKI SREBRNEJ MAGII

Od niepamiętnych czasów wielcy mędrcy zajmowali się problemem wydłużenia życia człowieka. Poszukiwali substancji, która pozwoliłaby jak najdłużej utrzymać dobrą kondycję ciała i umysłu. Znalezienie eliksiru długowieczności nie było zadaniem łatwym, wymagało wiedzy i żmudnej pracy. Przetestowano działanie wielu tysięcy substancji. Nieliczni osiągnęli sukces. Eliksirem długowieczności okazało się nie tylko złoto, ale i srebro. Nieskazitelnie czyste, poddane specjalnemu procesowi przechodziło w stan, który umożliwiał wniknięcie do każdej komórki ludzkiego ciała. Mikrodrobinki metalicznego srebra działały jak eliksir zdrowia i długowieczności!

Srebrny eliksir pod lupą

Starożytni lekarze ayurwedyjscy i chińscy, doceniając zbawienne działanie eliksiru na organizm, zaczęli go podawać swym arystokratycznym pacjentom. Tylko najbogatszych było stać na kurację harmonizującą ciało i umysł. Przez setki lat srebrny eliksir, podobnie jak złoty, zarezerwowany był tylko dla nielicznych. Ale na szczęście informacje o nim przetrwały do dzisiaj. Wielu naukowców na całym świecie zbadało mechanizm działania tego preparatu. Wyniki badań przeszły najśmielsze oczekiwania. Mieszanina ultraczystego srebra i wody w postaci koloidu okazała się remedium na wiele dolegliwości. Wykazuje szerokie spektrum działania. Koloidalne srebro - nietoksyczne, bezpieczne i skuteczne - stało się odkryciem na miarę XXI wieku.

SREBRNA NADZIEJA

Jakie są korzyści ze stosowania koloidalnego srebra? Przede wszystkim podnosi odporność organizmu, co chroni przed różnymi chorobami. Oczyszcza organizm z toksyn, ułatwia trawienie i działa kojąco przy dolegliwościach układu pokarmowego. Ma bardzo silne działanie bakteriobójcze. Zabija ponad 650 rodzajów drobnoustrojów chorobotwórczych, w tym również wirusy i grzyby. Zwalcza grypę w 12 do 24 godzin, leczy choroby skóry, m.in. trądzik, łuszczycę, łupież i grzybice. Zakraplane do oczu, nosa i uszu likwiduje katar i zapalenie spojówek. Trwają badania nad zastosowaniem koloidalnego srebra w leczeniu AIDS. Daryl Tichy, jeden z badaczy na Brigham Young University, przesłał koloidalne srebro do Centrum Medycznego UCLA w Stanach Zjednoczonych, gdzie stwierdzono: "Zabiło ono nie tylko wirusa HIV, ale wszystkie wirusy, jakie testowano w laboratorium". Jak podają raporty medyczne, wielu lekarzy z powodzeniem zastosowało koloidalne srebro w leczeniu raka. Koloidalne srebro jest bioprzyswajalne, nie uzależnia i nie powoduje skutków ubocznych. Może być przyjmowane przez dorosłych i dzieci, bez żadnego ryzyka, z wyłączeniem osób uczulonych na srebro.

SREBRNE MOCE

Starożytni twierdzili, że srebro to "złoto, którego słoneczny promień skierowany jest do wewnątrz, zamiast zamanifestować się na zewnątrz". Oddziałując na nasze wnętrze, promień ów harmonizuje pracę umysłu, działa wyciszająco i uspokajająco. Srebro Koloidalne "Life Force" oczyszcza również na poziomie duchowym. Dodaje sił i witalności ludziom starszym i chorym. Osoby przyjmujące systematycznie preparat potwierdzają, że odczuwają silny przypływ energii, co się przejawia w szybszej regeneracji organizmu oraz zmniejszeniu zapotrzebowania na pożywienie i sen. Organizm działa w sposób harmonijny. Srebro Koloidalne poprawia samopoczucie, dosłownie czuje się jego dobroczynne działanie.

Jerzy Grzegorz Rajchel

Artykuł został opublikowany w czerwcowym numerze miesięcznika "CZWART WYMIAR".

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
 • gagarys
  (2008-10-09 04:55:47) #1074
  | 👮 raport

  pierwszy raz w tym artykule zetknelam sie z pojeciem "srebro koloidalne", gdzie mozna znalezc dokladny opis powstawania tego zwiazku?

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Fenrir
  (2008-12-03 22:35:06) #1530
  | 👮 raport

  Czy wy w to wierzycie? Myślicie, że gazety by tego nie wyniuchały, i po kilku dniach cały świat by trąbił o tym?

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • huner22
  (2008-12-04 13:31:38) #1546
  | 👮 raport

  JAkby ktoś pił srebro koloidalne to po pewnych latach skura może nabrać niebieskiego odcieniu. i jak nie wierzycie to sebie poczytajcie o tym co jeszcze może zrobić.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • rezo
  (2009-01-14 13:44:33) #1966
  | 👮 raport

  bardzo interesujące:) ale właśnie gdzie i jak to zdobyć? prowadzą badania próbkowe? chętnie dołącze do programu jako tester:)

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Indianka
  (2009-01-16 16:15:49) #2000
  | 👮 raport

  Gdzie?... to bardzo proste gdzie można zdobyć. Ja kupiłam w aptece. W postaci kropli do ustnych. TYLKO NA RECEPTĘ!

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Ardchenireshwari
  (2009-03-21 10:06:58) #2645
  | 👮 raport

  Można je kupic w aptece lub sklepach zielarskich bez recepty, ale mało ktora firma jest w stanie zapewnic dobry gatunkowo produkt, wazna bowiem jest wielkosc czasteczek jak i ich zageszczenie. Omijajcie produkt w butelkach ktore przepuszczaja swiatlo, bo preparat traci swoje właściwosci... o czym chyba nie wiedza co niektorzy producenci.........

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Lex
  (2009-03-26 18:05:36) #2678
  | 👮 raport

  NanoTech - Polska firma, niedługo wchodząca na rynek. Opisany produkt to srebro NIEJONOWE, a w aptekach jest dostępne tylko JONOWE! Srebro JONOWE JEST TRUCIZNĄ! Niejonowe, bezpieczne powinno pojawić się na rynku dzięki firmie NanoTech jeszcze w tym roku.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Fiona
  (2009-03-31 20:17:27) #2718
  | 👮 raport

  Gdzie modę dostać to srebro koloidalne? Nie wie ktoś?

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Hellah
  (2009-07-05 23:15:35) #3392
  | 👮 raport

  Nawet jesli to dziala tak jak opisuja to zastanawiam sie dlaczego zaliczane jest to do dzialu "magia"

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Dagotth
  (2009-09-20 14:27:39) #3861
  | 👮 raport

  Hm. Jeżeli to prawda(a jestem w stanie w te informacje uwierzyć)... to czyżby byli na dobrej drodze do odkrycia alchemicznego panaceum?

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • bn
  (2010-03-06 20:05:47) #4653
  | 👮 raport

  ciekawe jak robia to srebro?

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Tourdion
  (2010-03-17 15:52:02) #4691
  | 👮 raport

  Nie radzę wierzyć w ten artykuł. Co prawda, srebro ma silne właściwości bakteriobójcze, jednak nie da nikomu długowieczności. Inną sprawą jest to, że srebro i jego związki, po długiej kuracji, dostają się do krwi, a następnie odkładają się w tkankach. Wywołuje to chorobę zwaną srebrzycą. Jej objawem jest przebarwienie skóry i śluzówek na sinoniebieski kolor. Jest to zupełnie niegroźna, ale zmiany jakie powoduje szpecą i są nieodwracalne.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Alucard
  (2010-08-03 22:36:12) #5388
  | 👮 raport

  Tourdion napisze Ci inaczej dla wierzacych byl by to dar a dla nie wierzacych byla by to klatwa mowie tu o skutkach ubocznych


  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • ekspert niezależny
  (2010-11-05 23:33:39) #5774
  | 👮 raport

  TYLKO koloid jonowy jest dobr i skuteczny... ostatnio namnożyło się firm, które robią nanosrebro fizyczne (jakby zmielone srebro) i twierdzą, że tylko ten ich koloid jest dobry, bzdura. Tych "firmek" nie było i nie było ich techniki, a ludzie od tysięcy lat stosowali srebro.
  Najlepsze srebro koloidalne można zrobić w domu i niemal za darmo. Pręty ze srebra próby 99,99 są dostępne na Allegro, do tego woda destylowana z apteki, 3 baterie 9V lub zasilacz ok 30V... to wszystko.

  Koloid "firmowy" 'zmielone srebro' jest MARTWY i nie działa w organiźmie, zaś koloid jonowy jest aktywny dzięki wytrąceniu ładunku ujemnego, posiada dodatni i same cząsteczki jonowe wyszukują bakterii oraz virusów w ordaniźmie i je unicestwiają. Pisząc po chłopsku i zrozumiale: jon srebra domowej roboty ma ładunek dodatni, a virus czy bakterią ujemny, i jone srebra działają na bakterie jak magnes. "Zmielone' srebro z FIRM które kosztuje krocie nie ma żadnego ładunku, jest martwe, a firmy chwalą się bo muszą zarobić. Technologia firmowa (nanosrebra metalicznego) nie jest dostępna zwykłemu człowiekowi, ani teraz ani nie była dostępna przez ostatnie tysiące lat, kiedy to stosowano srebro w celach leczniczych, więc ta nowoczesna technologia jest do "kitu"

  Poczytajcie sobie w internecie (strony w jęż. angielskim) o wyższości jonowego (roboinego w domu) srebra nad fabrycznym... ale tylko z niezależnych stron bo chciwe firmy fałszują rzeczywistość gdzie się tylko da!!

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • OMEGA
  (2010-12-29 10:39:16) #5966
  | 👮 raport

  super artykuł ale nie widze w tym magii tylko naukę więc dlaczego zaliczono do do magii.Poza tym jeśli "oczyszcz na poziomie duchowym"
  TO GDZIE SĄTEGO EFEKTY

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Wiola
  (2011-07-09 20:14:05) #6742
  | 📧 email | 👮 raport

  podobno jak sie za dużo srebra wypije to sie skóra zafarbi na niebiesko/srebrno i bardzo trudno to usunąć (troche jak smerfy)

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • HuzarE
  (2011-07-27 20:00:49) #6804
  | 📧 email | 👮 raport

  Przedawkowując alkohol możesz się nabawić marskości wątroby,pijąc 50tke dziennie poprawisz krążenie tylko i wyłącznie.Do czego prowadzi mój wywód.Przedawkowując srebro skutkiem ubocznym jest srebrzyca, fakt było to przekleństwo dla ludzi przepraszam.. dla ciemnoty,która myślała,że im wiecej wypijesz tym dłużej pożyjesz.Ale trzymając sie zaleceń nic sie nikomu nie stanie tak jak z alkoholem. Także to co piszą co niektórzy to jedna wielka BZDURA!

  Co do serbra jonowego i niejonowego, w aptece butelka z niebieską etykietką + srebrny znak wodny, srebro koloidalne.Dawkowanie jedna do dwóch lyzeczek dziennie,jako suplement diety i może tylko pomóc.Przestańcie ludziom mącić w głowach bo mi się rzygać chce.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • MoniaXXX
  (2011-12-31 01:02:19) #7130
  | 👮 raport

  całkiem fajne, tylko nie podoba mi się że szukają sposobu na wyleczenie AIDS, ta choroba powinna być karą za (...) :/

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • AltraX
  (2013-01-04 16:42:11) #7729
  | 👮 raport

  Do: MoniaXXX

  "nie podoba mi się że szukają sposobu na wyleczenie AIDS, ta choroba powinna być karą za (...) :/ " - z HOMOFOBIĘ I BRAQK TOLERANCJI, fakt.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
Inne artykuły
z działu
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2023 by Radio Paranormalium