rakieta do badmintona

Urządzenia street workout www.fitpark.pl/urzadzenia-street-workout.html Producent. Ceny street workoutNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Jak zwiększyć swoje zdolności parapsychiczne?


Dodano: 2006-07-31 01:00:00 · Wyświetleń: 67073
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
IlustracjaZawsze, gdy masz uczucie, że za chwilę zadzwoni telefon... on dzwoni. Albo domyślasz się, kim jest osoba dzwoniąca... i masz rację. W Twojej głowie pojawia się melodia, włączasz radio i... leci ten sam utwór. Jesteś przygnębiony, masz uczucie, że bliski przyjaciel lub znajomy ma problemy albo w tej chwili potrzebuje twojej pomocy... wkrótce przekonujesz się, że tak jest w istocie.

Czy te przykłady wydarzeń to zwykłe zbiegi okoliczności? Nie są to już tylko pojęcia "Nowej Ery", są to obiekty poważnych spekulacji i badań dokonywanych przez coraz większą liczbę naukowców głównego nurtu w dziedzinie teorii kwantowej, psychologii i innych dziedzin. Teoria na temat prawdziwości postrzegania pozazmysłowego i opisywanych zdolności parapsychologicznych (jeśli są skomplikowane do zmierzenia) zyskuje coraz większe poważanie.

Ci, którzy badają ESP, podejrzewają, że większość, jeśli nie wszyscy posiada do zmieniania stopni. Zdolność ta często jest porównywana do talentu muzycznego. Niektórzy ludzie są naturalnie utalentowani i mają zdolność odtwarzania i komponowania muzyki i mają własne praktyki czyniące z nich wirtuozów. Inni muszą uczyć się i pracować i mają własną praktykę, pozwalającą na nawet dobrą grę na instrumencie lub grę z najprostszy sposób. Każdy jednak może się nauczyć gry do pewnego stopnia. Tak samo może być w przypadku zdolności psychicznych.

Oto, co musisz wiedzieć na temat rozwijania własnych zdolności psychicznych.

Rozpoznanie zdolności

Pierwszy krok ma pomóc w rozpoznaniu, czy posiadasz zdolności postrzegania pozazmysłowego i czy możesz je rozwinąć. Chociaż mogłoby to zabrzmieć głupio i banalnie, zacznij od mówienia sobie, że posiadasz zdolności parapsychiczne. Uczyń to mantrą i powtarzaj sobie często dzień w dzień. Ten rodzaj rozmowy samemu ze sobą ma podstawę naukową. Wiadomo, że gdy osoba uczy się czegoś - czy to umiejętności fizyczne, jak rzeźbienie w drewnie, czy ćwiczenie umysłowe, jak zapamiętywanie wierszy - przez powtarzanie, jego lub jej mózg zmienia - "przestawia" się, jeśli będzie regularnie wykonywać zadanie. Ten proces przestawiania twojego mózgu pozwoli utwierdzić cię w przekonaniu o twoich zdolnościach psychicznych.

"Podświadomości zajmie trochę czasu połączenie się z zamierzonymi myślami, najlepszym sposobem na to jest rozpoczęcie myślenia o tym", mówi Russel Steward w artykule dla "Psychic Journal". "Wszystkie te myśli mają pozytywny wpływ na rozwijanie twojego daru. Wiedza pomoże, gdy chcesz zrozumieć, jak działają niektóre rzeczy. Przyjmij politykę, którą podjąłbyś z nowym hobby. Wkrocz w to, kupuj książki i magazyny, szukaj dodatkowych informacji w Internecie".

IlustracjaPraktyka

Tak jak trudny sport lub grana instrumencie muzycznym, zdolność postrzegania pozazmysłowego wymaga pilnego treningu. Jednakże w przeciwieństwie do sportu czy muzyki, twój postęp może być trudny do zmierzenia z powodu ulotnej natury zjawisk psychicznych (trudno określić, jak albo kiedy to zacznie działać). Poziom frustracji może być wysoki, kluczem do sukcesu jest jednak nie rezygnować (powinieneś także wiedzieć, że nie ma żadnej gwarancji sukcesu, gdy rozpoczniesz próby rozwinięcia swoich zdolności pozazmysłowych, jeśli jednak nie spróbujesz, na pewno nie osiągniesz tego, co byś chciał).

"Zarezerwuj sobie trochę czasu na praktyki. Uspokój umysł, włącz łagodną, kojącą muzykę i spróbuj się odprężyć", poleca Russel Steward. "Pozwól swoim myślom przemieszczać się. Czasami pomaga obraz letniej sceny, pola albo oświetlonej słońcem łąki. To wszystko wynika z przyzwyczajenia do informacji docierających do ciebie z innego źródła. Im więcej ćwiczysz, tym staje się to łatwiejsze. Próbuj przystawać, zanim zaczniesz coś robić. Na przykład, gdy zadzwoni telefon, poczekaj z odpowiedzią kilka sekund. Czy możesz powiedzieć, kto dzwoni? Próbuj tego, gdy ktoś puka do twoich drzwi. Próbuj tego w pracy. Czy możesz powiedzieć, kiedy ktoś jest szczęśliwy, smutny lub zajęty?"

Takie ćwiczenia wymagają koncentracji, zdolności, którą musisz rozwinąć także u siebie. "Musisz mieć niewiarygodną koncentrację", pisze Joe Cepeda w artykule "How Do You Improve Your ESP Ability?". "Typ koncentracji, która nakazuje ci ignorować tłum na stadionie piłkarskim przy dotknięciu piłki ręką, i która pozwala ci przypomnieć sobie, gdzie stanąłeś, czytając książkę, przypomnieć twarz przyjaciela lub sytuację. Myśli płyną wówczas niewiarygodnie szybko. Każda nanosekunda oznacza tysiące lub miliony myśli płynących tam i z powrotem. Każda osoba otrzymuje i wysyła myśli poza swoim umysłem. Wyobraź sobie, że wszystkie stacje radiowe nadają w jednej chwili programy na tej samej częstotliwości w twoim odbiorniku i będziesz miał pojęcie, co w danej chwili przepływa przez twój umysł. A teraz wyobraź sobie, że jesteś w stanie odebrać tylko jedną transmisję radiową".

Nie pozwól się zatrzymywać przez swoje frustracje lub niepowodzenia. Bądź realistyczny. Nie możesz czekac z praktyką kilka dni, wtedy będziesz mógł przewidzieć, kiedy wujek Antek zadzwoni albo kto wygra finał mistrzostw świata w piłce nożnej. Paranormalne zdolności, również te rozwinięte w wysokim stopniu, mogą być nieprzewidywalne i niekonsekwentne. Sztuka polega na rozpoznaniu, kiedy twoje ESP zadziała... przyjdzie to wraz z doświadczeniem.

IlustracjaĆwiczenia

A oto kilka praktycznych ćwiczeń na postrzeganie pozazmysłowe, zaczerpniętych z różnych źródeł:

:: Skanowanie ::

Dwoje ludzi, dwoje nieznajomych, stojących kilka metrów od siebie, staje twarzą w twarz, zamykają oczy. Każda z tych osób zamyka oczy, daje sobie chwilę oddechu, odpręża się i uziemia, wtedy wizualizuje sobie inną osobę jako kulę światła lub czystej energii. Każdy spogląda wewnętrznymi oczyma na kulę światła i patrzy na osobę z góry na dół, z dołu do góry, uważając na jakieś słowa, obrazy, kolory, myśli, uczucia rodzące się w swoim ciele... cokolwiek, co tylko pojawi się przy tym spojrzeniu... po kilku chwilach, gdy oboje wrócą do rzeczywistości, mówią sobie, co widzieli, czuli, cokolwiek i opisują, czego innego doświadczyli w tym czasie - to ćwiczenie nazywa się "Ćwiczeniem Świetlnej Kuli".

:: Przewidywanie ::

Napisz trzy przepowiednie na następny dzień. Zamknij oczy, odetchnij głęboko, upewnij się, że jest ci wygodnie i że stopy mocno stoją na podłodze. Po kilku głębokich oddechach zwizualizuj siebie w następnym dniu. Zobacz siebie podążającego jutro według planów. Spójrz wokół siebie. Zauważ jakieś kolory lub uczucia. Kto jest z tobą? Co oni noszą? Co robią? Co ty robisz? Jeżeli nic nie wydaje się przyjść, wtedy zacznij nasłuchiwać. Jakieś słowa? Jakaś piosenka zaczyna przelatywać ci przez głowę? Jak się czuje twoje ciało? Czy cokolwiek czujesz? Czy zauważasz subtelne zmiany? Czy zmienia się twój nastrój? Zanotuj wszystko, co odczujesz. Pisz swoje "przepowiednie" oparte na informacjach, jakie otrzymałeś - to ćwiczenie nazwane zostało "Wyczuwaj i Interpretuj".

:: Testy online ::

Wiele testów na postrzeganie pozazmysłowe dostępnych jest w Internecie. Pracuj w cichym pokoju bez żadnych rozrywek. Spróbuj różnych testów i pracuj z nimi wielokrotnie. Próbuj tego w różnych porach dnia. Czy wszystko w pewnych określonych częściach dnia idzie bardziej pomyślnie, niż w innych?

Skąd wiesz, czy to działa?

Po dniach, tygodniach i miesiącach medytacji, praktyk i eksperymentowania, skąd będziesz wiedział, czy twoje zdolności psychiczne powiększyły się? "Dzięki doświadczeniu", mówi Russel Steward. "Zachowuj epizody w swojej pamięci. Wszystkie rzeczy, o których wiesz, że się ziściły, wszystkie rzeczy, które mógłbyś powiedzieć innym o sobie, każdy kolejny epizod będzie dowodem".

Jeszcze lepiej będzie, jeśli zaczniesz prowadzić dziennik własnych doświadczeń. Zapisz wyniki testów online i ćwiczeń. Fizyczne utrwalenie tego wszystkiego na papierze pomoże wzmocnić związek między świadomością a nieświadomością.

Skąd jednak będziesz wiedział, czy twoje "trafy" nie są nadal zwykłym zbiegiem okoliczności? Określi to coraz większa liczba sukcesów na tym polu. "W pewnym punkcie szansa i zbieg okoliczności nie są już matematycznymi czynnikami", mówi Steward. "Przeszukujesz swoje uczucia, zaczynasz ufać sobie. Tajemnice wszechświata leżą przed tobą, już nie jako zagadki, ale jako olbrzymia, nieprzeczytana książka".

Stephen Wagner, paranormal.about.com
Tłumaczenie: Ivellios

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
 • PolyPore PolyPore
  (2009-03-10 16:45:36)
  | 👮 raport

  To dziala!
  W 2miesiace zyskalem wrecz niewyobrazalna "moc"!

  Wszystkie moje przepowiednie sie sprawdzaja (w ciagu oststnich sprawdzilo sie 25/25 moich przepowiedni).

  Jest tez zla strona etgo talentu...
  Dzis, gdy zamkanlem oczy i zaczalem szukac przyszloscie, tak jak zwykle... postanowilem posc dalej.
  I to byl moj blad!

  Poczawszy od 2013 roku nic nie widze... mam nadzieje, ze nie oznacza to konca swiata.
  Do grudnia 2012 roku balem sie siegnac.

  Jednak gdy spojrzalem w 5czerwiec 2012 roku - wszysko wygladalo na OK.
  Ludzie zyli, byli zadowoleni...

  Pozdr.


  | Odpowiedz • kilwe
  (2009-07-10 23:52:28)
  | 👮 raport

  czy mogłabym poprosić o kilka linków z testami online na postrzeganie pozazmysłowe? nie mogę znaleźć.


  | Odpowiedz • sad
  (2009-10-28 17:54:16)
  | 👮 raport

  wiesz umówie cie na sesje do psychologa uwierz to widać gdy ktoś ściemnia


  | Odpowiedz • Ździsław
  (2010-01-06 00:11:50)
  | 👮 raport

  Osobiście jestem neutralny w takich sprawach często zdarzają mi się takie trafy ale większość z nich pochodzi ze ścisłej analizy różnych czynników np zachowania danej osoby


  | Odpowiedz • A co cie to?
  (2010-02-07 08:26:38)
  | 👮 raport

  Najgorsze jest to ze duzo ludzi mysli ze sa wybrancami, a tak naprawde sa zakompleksionymi zyciowymi niudacznikami.W taki sposob chce udowodnic swoja wartosc, pokazac ze byl niedoceniany.. zalosne


  | Odpowiedz • Kinia.
  (2010-04-14 15:44:35)
  | 👮 raport

  tak bardzo chciałabym tak umieć! Cokolwiek :(. Najbardziej chciałabym mieć wizję :(. Jak się tego nauczyć? Codziennie mam sobie ćwiczyć? Ciągle te same ćwiczenia?


  | Odpowiedz • anonim
  (2010-09-23 19:34:17)
  | 👮 raport

  Ja już od jakiegoś czasu widzę "wycinki" z następnego dnia. Umiem przepowiedzieć jaki medal dostanie zawodnik w jakiejś dyscyplinie (zawsze mi wychodzi). Dużo osób mi nie wierzy, ale to prawda.Wezmę się za te ćwiczenia. Może coś z tego wyniknie?


  | Odpowiedz • Karola
  (2010-11-28 02:00:10)
  | 👮 raport

  Mi dosc czesto zdarza sie po prostu WIEDZIEC niektorze rzeczy, np. imiona ludzi, kilka razy imie kogos o kim tylko slyszalam, wlasnie piosenki z radia, raz udalo mi sie uprzedzic znajomego o tym ze zlapie go policja za wiadoma rzecz, co mialo miejsce kilka godzin pozniej, i raz wypadek znajomemu (znam go tylko przez internet) ktory mial miejsce 40 minut pozniej. Pozatym umiem rozpoznac znak zodiaku a co za tym idzie charakter i podejscie czlowieka z ktorym mam stycznosc, aczkolwiek zdarzaja mi sie czasem drobne pomylki.
  Niby fajne takie zdolnosci ale czasem mnie to przeraza.


  | Odpowiedz • skr
  (2010-12-20 01:12:02)
  | 👮 raport

  Jest tez zla strona etgo talentu...
  Dzis, gdy zamkanlem oczy i zaczalem szukac przyszloscie, tak jak zwykle... postanowilem posc dalej.
  I to byl moj blad!

  moze zdaj sobie sprawe z tego ze zadna przyszlosc nie istnieje. To co widzisz to tylko probalistyczne mozliwosci, jesli je zaczniesz realizowac t zmaterializujesz, poza tym nie maja zadnej mocy a ukazuja ci sie prawdopodobnie dlatego iz obecnie - i tylko obecnie moze cokolwiek istniec - jest ku temu tendencja, ale jedna tendencja moze miec szereg roznych zakonczen z czego zadne zakonczenie nie bedzie koncem absolutnym tylko poczatkiem nastepnego, gdy masz swiadomosc tego, lapiesz to w mig i mozesz tym sterowac, wtedy nabiera to "mocy".


  | Odpowiedz • Sylwia
  (2011-03-17 21:58:26)
  | 👮 raport

  skr , i tu się mylisz .! Z tego co napisałeś wywnioskowałam że ty nie wiesz w te umiejętności , a ja takie posiadam .! Widzę aury , na przykład , poruszam przedmiotami siłą woli (telekineza) i raz miałam styczność z duchem , więc to istnieje ,! A i jeszcze miałam kilkanaście LD , i 2 lub 3 razy stan OOBE


  | Odpowiedz • mi
  (2012-03-24 23:29:37)
  | 📧 email | 👮 raport

  mi sie zdarze w snach przewidziec mi sie snilo ze np moja kolezanka spadla ze schodow i rano ja ostrzeglam i rzeczywiscie spadła lub z laptopem mi sie snilo ze go dostalam i rzeczywiscie dostalam lapotpa :P mam duzo takich zdarzen a z ta muzyka tez racja i zdrzwiami i z telefonem :X prawie mi sie wszystko zgadza bez ćw :P
  niewiem jak to nazwac ?? :P


  | Odpowiedz • alice22222
  (2012-10-14 15:26:55)
  | 👮 raport

  Mi czesto śni sie przyszłośc która sie sprawdza , czasami nawet pół roku wczesniej przed danym zdarzeniem,wszystkie emocje odczucia itd. sa zgodne z tymi które przezywam poźniej . . Mam tez bardzo czesto i bardzo łatwo jest mi wejsc w swiadomy sen . Często tez wiem , że cos sie zdarzy nawet kilka minut przed. Ludzie mówią ze to zbieg okolicznosci ja mysle , ze to coś więcej .Widze tez co jakiś czas duchy , czasem one ostrzsegaja mnie przed negatywnymi zdarzeniami mojego zycia , cy innych osób z kórymi zyje na codzień . Czesto też wiem co ktos powie całe zdania , w szkole bardzo mi sie to przydaje bo jak np. nauczyciel cos dyktóje ja mam zawsze kilka zdań do przodu i to dosłownie to co on mówi...


  | Odpowiedz • Mikrusfilip
  (2012-11-20 17:31:18)
  | 📧 email | 👮 raport

  Witam od zawsze dziwne przeczucia niemal wiem co się zdarzy śnią mi się zmarli i mówią co się stanie np tata mi się śnił i pokazał jak zginie mój brat po jakimś czasie spalił się na moich oczach jak w tym śnie było dużo takich akcj a od jakiegoś czasu coś mnie w nocy atakuje żona mi za bardzo nie wierźyła aż i ona w nocy musiała mnie bronić przed jakimś mlecznym obłokiem sam już nie wiem albo muszę się leczyć teraz z żoną he he albo coś jest na rzeczy


  | Odpowiedz • KIM
  (2015-06-16 9:36:19)
  | 👮 raport

  W ten sposób uspokoisz myśli,odkryjesz na nowo to, co już dawno odkryte,wiele rzeczy sobie uświadomisz ale na realizację celu zabraknie życia.
  Pozdrawiam


  | Odpowiedz
  • asia8858
   (2016-02-28 23:46:23)
   | 📧 email | 👮 raport

   gdzie moge znalesc te test mnie dreczy coś innego 3 dni

   Odpowiedz

 • grzes
  (2016-10-21 5:40:40)
  | 📧 email | 👮 raport

  nie nie zwariowałem szukam osoby która ma podobne zjawisko w sobie czuje myśli drugiej osoby i podczas snu wiem kto rozmawiał o mnie dzień wcześniej sprawdzałem to dzwoniąc do osób po przebudzeniu zdarzało się to też w trakcie dnia gdy byłem wypoczęty jest moment że nagle pełne zmęczenie usypiam w momencie, trwało to od kliku do kilkunastu minut w tym czasie pojawia się dana osoba czy człowiek może miedzi zdolności echolokacji


  | Odpowiedz • stasy1963
  (2016-11-01 19:16:13)
  | 👮 raport

  Wiem nie od dziś,że posiadam zdolności paranormalne.Moja mama posiadała ich bardzo wiele.Widziała i wiedziała za wiele,tak,jakby czytała z czarodziejskiej kuli.Gdy dzwoni telefon,wiem,kto dzwoni.Gdy puka ktoś do drzwi,wiem kto za nimi stoi.Wyczuwam wibracje ludzi.Wiem,kto jest dobry a kto zły.Przy złych muszę odwracać wzrok,bo dostaję drgawek.Idąc ulicą,wiem kogo spotkam.Miewam prorocze sny a jeśli chodzi o duchy,to spotkałam się z nimi wiele razy.Nie boję się ich ani trochę,choć przez jednego wyprowadziłam się z dawnego domu,bo za bardzo mi dokuczał i nie chciał powiedzieć,czego chce.Mam na wszystko świadków,którzy przy mnie widzieli wiele zjawisk nadprzyrodzonych.Ostatnio w moim mieszkaniu przestały działać telefony komórkowe,internet,zaczęły wyłączać się bezpieczniki,przepalać żarówki,chwilami wyłączał się telewizor a potem w nocy odwiedzili mnie moi bliscy zmarli.Bardzo chciałabym pogłębić swoją wiedzę na temat zjawisk paranormalnych.


  | Odpowiedz
  • On
   (2016-11-11 23:45:35)
   | 📧 email | 👮 raport

   Zauważyłem że jak jestem zły to normalnie zbierają się czarne chmury, czasami gdy się na kimś skupie to ta osoba dostaje niesamowitej energii pozatym wyłączyłem się z nieuleczalnej choroby itd itd

   Odpowiedz

 • Dar
  (2017-01-20 10:46:40)
  | 👮 raport

  Jesteście przez niektóre Doświadczenia bardziej nieszczęśliwi trzeba czasem odpuścić i żyć . Przeżyć życie godnie jest sztuką , przeżyć życie wiedząc jakie jest jest niestety przekleństwem. Pozdrawiam .


  | Odpowiedz
  • Igvk
   (2017-01-24 23:47:54)
   | 📧 email | 👮 raport

   Dlaczego twierdzisz że życie jest przekleństwem?

   Odpowiedz


  • Hades
   (2017-05-23 15:11:20)
   | 👮 raport

   Bo niestety te dary to w 99%przeklenstwo

   Odpowiedz


  • Andi
   (2017-05-24 23:11:09)
   | 📧 email | 👮 raport

   Zgadza się, każdorazowo jak zaczynam nieświadomie nucić: anielski orszak, ktoś umiera... W poniedziałek nucilem w piątek jest pogrzeb.
   Mam 40 lat, a pamiętam zdarzenia z dzieciństwa, rzeczy nie zbyt normalne. Pamiętam że w jakiś sposób narzucalem swoją wolę innym, byłem w stanie przewidzieć pewne wydarzenia. Później moja mama poznała mojego oczyma, od tego czasu te zdolności zaczęły zanikać/przestałem ich używać,nie pamiętam. Parę lat temu zaczęły wracać "przeczucia" najczęściej śmierci, ale też wysnilem stłuczkę. Jakieś dwa lata temu pracowałem u znajomego małżeństwa. Mają córkę mnie wiecej w moim wieku. Bardzo atrakcyjna, przy pozegnaniu coś się stało, nie jestem w stanie opisać co to było, ale napięcie było tak wielkie, że matka krzyknęła "nie" Wydaje mi się że ona czuła to z boku, natomiast ojciec i córka nie mieli pojęcia o co chodzi.

   Odpowiedz


  • ZYBI
   (2020-02-14 19:05:26)
   | 📧 email | 👮 raport

   Kochani, już tylu ludzi i instytucji jest tymi zjawiskami zajętych więc i ja ośmielam się coś napisać. Od dzieciństwa prześladuje mnie to "coś". W wieku 5-ciu lat atrułem się śmiertelnie (prawie) jakimś produktem. Oprzytomniałem, gdy z bliska widziałem kąt sufitu pokoju o wysokości 4m w starym szpitalu. Widziałem z bardzo bliska pajęczynę i takie okopcenie. Nagle zobaczyłem babcię śmiejącą się, która roniła ogromne łzy. Babciu : "czemu płaczesz spytałem". Powróciłem z zaświatów. Od tamtej pory jest tak jakbym miał anioła
   stróża. Ale to przerażające!!! Pamiętam jak nie umiejąc pływać zostałem wepchnięty do stawu przez jakiegoś osiłka. Czułem już muł na dnie, ale lekko unosiłem się do góry. Potem blask oślepiającego słońca. Wyciągnęła mnie jakaś dziewczyna starsza. Do dziś nie zapomnę jak osiłek stał opodal mnie i się śmiał. Wtedy wypowiedziałem pewne złorzeczenie (nie będę popularyzował). Poszedłem dojść do siebie na łączkę obok. Po upływie gdzieś pół godziny słychać jakieś biegi, głosy, zamieszanie. Otóż ten osiłek założył się z kolegami, że zanurkuje z 5-cio metrowej trybuny betonowo-żelaznej okalającej ten staw. I zanurkował ale na dnie były pręty metalowe i przebiły go na wylot - zmarł.
   Nie mogłem dojść do siebie, bałem się, że w domu powiedzą, że to przeze mnie. Tkwi to do dziś we mnie. Byłem wierzącym i modliłem się aby to się nie powtórzyło. A jakże!!! Powtarzało się i powtarza ale nie w takiej makabrycznej formie. Każdy kto mnie w jakiś sposób skrzywdził doznawał bolesnych doświadczeń bez moich złorzeczeń. Sprawa następna. Gdy jestem z żoną czy całą rodziną to po spotkaniu omawiamy (jak każdy) z żoną spotkanie. i okazuje się, że ja słyszałem więcej niż pozostali. To tak jakbym słyszał czyjeś niewyartykułowane myśli. Ktoś wcześniej powiedział, że takie i podobne zdolności to przekleństwo. Jest racja w tym. Nie ma się przyjaciół, bo wiem co mówią i co myślą. A to prawie zawsze się różni.
   Obserwuję takie zjawiska jak: (wchodzę do sklepu, witam a ekspedientka staje jak wryta. Nie mówi nic, nie rusza się tylko gdzieś patrzy. Długość tego stanu zależy od tego kiedy znów coś powiem. Wtedy jakby wracała z jakiegoś niebytu. Sytuacja taka nie zależy od tego, czy w sklepie są kupujący czy nie ma nikogo oprócz nas.
   Następne: Gdy domownicy już śpią ja coś pisze w necie albo czytam i słyszę stąpanie, trzaski, stukania w kuchni. Chcę nadmienić, że jestem pierwszym właścicielem lokalu i nie było w nim żadnych tragedii. Wtedy idę do kuchni i czuję czyjąś obecność. Zazwyczaj mówię:" jeżeli mamy współmieszkać to zachowujcie ciszę. Wszystko ustaje!
   Sny spełniają mi się w 100%
   Wiem, kiedy coś ma nastąpić np.: kiedy żona zmieni pracę, czy jakie będzie miała pytania na egzaminie. I tak mogę bez końca. Powiem tylko, że moja babcia ze strony mamy gdy wzięła do ręki otrzymany list to bladła lub radowała się. Za każdym razem znała jego treść.
   Ktoś miał rację mówiąc, że to bardzo ciężko z tym żyć.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
Inne artykuły
z działu
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
PROGRAM NA DZIŚ
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Arkadiusz Miazga
Czas Tajemnic - blog Damiana Treli
Forum Portalu Infra
Głos Lektora
Instytut Roberta Noble
Księgarnia-Galeria Nieznany Świat, księgarnia ezoteryczna, sklep ezoteryczny, online, Warszawa
Paranormalne.pl
Player FM
Portal Infra
Poszukiwacze Nieznanego. Blog Arkadiusza Czai
Poznajemy Nieznane
The Monroe Institute Polska
UFO-Relacje.pl - polska baza relacji o obserwacjach UFO
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2024 by Radio Paranormalium