Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 6856 do artykulu:
Łowcy duchów i najnowsze technologie
(wróć do artykułu)
 • Al390 (2011-08-06 09:22:31) | RAPORT
  Badaczu, zadaj sobie pytanie- o co się z Ivellios'em sprzeczasz? Sam przyznajesz, że profesjonalistom jest się tylko w jednym "fachu", nawet jeśli Ivellios "szpanował" by tutaj jakąś wiedzą to przecież nie musi wiedzieć w tym temacie wszystkiego. Przeczytałeś nick pod tekstem i rzucasz jakieś oskarżenia, nie wiem czy użytkownicy zdają sobie sprawę, ale Ivellios po prostu tłumaczy teksty na j. polski, nie jest ich autorem. Paranormalium to nie portal dla łowców duchów, poświęcony tylko i wyłącznie technologi oraz czynnościach tejże grupy osób. Jeżeli ktoś uważa, że po przeczytaniu jakiegokolwiek artykułu na stronie takiej jak ta może się uważać za choćby amatora/nowicjusza w danym temacie to jeszcze nie zdaje sobie sprawy ile go czeka. Aha, zdanie "jeśli coś robisz, to rób na poziomie międzynarodowym", rozumiem że jesteś specjalistom przed którym cały świat łowców duchów bije pokłony i przytakuje, nie ważne co mówisz. Fajnie, że masz wysoką samoocenę, ale wróć na ziemie, poza tym- co chyba najśmieszniejsze- wpadasz z zarzutami, obrażasz admina, żądasz od niego szczegółowych wyjaśnień (Ivellios, nie popuszczę. Od jutra co dziennie będziesz mi szczegółowo wyjaśniał każdy artykuł, na początek pięć na dzień, lepiej dodaj wiki jako główną, sprawdzimy cię ty specu) a przecież tu nie ma słowa, które mogło by potwierdzić że Ivellios jest zaawansowanym łowcą duchów. Tu nie ma słowa, które twierdzi że Ivellios jest w ogóle łowcą duchów.

  Podsumowując
  Kłócisz się albo o to, że Ivellios podpisał się pod tekstem który [u]przetłumaczył[/u], lub o to, że w 2007 roku nie znalazł nic o najnowszym sprzęcie, a jedynie artykuł (wypowiedź) z tego samego roku, który jednak nie traktuje- moim zdaniem- o technologi łowców duchów a jedynie o pewnych ciekawostkach.

  Wracając do "poziomu międzynarodowego", jedyne co zrobił Ivellios to przetłumaczenie i wstawienie tutaj powyższego artykułu, może nie zrobił tego na poziomie międzynarodowym (za wyjątkiem obcokrajowców posługujących się naszym językiem) ale narodowym już tak, moim zdaniem nie ma tam "baboli", tłumaczenie jest spójne i logiczne, dlatego nie wiem co ci nie pasuje, przetłumaczył bardzo dobrze :)

  Ps. Ivellios, szczerze ci zazdroszczę. W końcu wychodzi na to, że jesteś specem z każdej dziedziny, jaką znajdziemy na tej stronie, tego jest tak wiele że chyba nie dałbym rady tego tu wypisać, pogratulować wiedzy :P

  Pozdrawiam

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium