Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 5774 do artykulu:
Magia srebra
(wróć do artykułu)
 • ekspert niezależny (2010-11-05 23:33:39) | RAPORT
  TYLKO koloid jonowy jest dobr i skuteczny... ostatnio namnożyło się firm, które robią nanosrebro fizyczne (jakby zmielone srebro) i twierdzą, że tylko ten ich koloid jest dobry, bzdura. Tych "firmek" nie było i nie było ich techniki, a ludzie od tysięcy lat stosowali srebro.
  Najlepsze srebro koloidalne można zrobić w domu i niemal za darmo. Pręty ze srebra próby 99,99 są dostępne na Allegro, do tego woda destylowana z apteki, 3 baterie 9V lub zasilacz ok 30V... to wszystko.

  Koloid "firmowy" 'zmielone srebro' jest MARTWY i nie działa w organiźmie, zaś koloid jonowy jest aktywny dzięki wytrąceniu ładunku ujemnego, posiada dodatni i same cząsteczki jonowe wyszukują bakterii oraz virusów w ordaniźmie i je unicestwiają. Pisząc po chłopsku i zrozumiale: jon srebra domowej roboty ma ładunek dodatni, a virus czy bakterią ujemny, i jone srebra działają na bakterie jak magnes. "Zmielone' srebro z FIRM które kosztuje krocie nie ma żadnego ładunku, jest martwe, a firmy chwalą się bo muszą zarobić. Technologia firmowa (nanosrebra metalicznego) nie jest dostępna zwykłemu człowiekowi, ani teraz ani nie była dostępna przez ostatnie tysiące lat, kiedy to stosowano srebro w celach leczniczych, więc ta nowoczesna technologia jest do "kitu"

  Poczytajcie sobie w internecie (strony w jęż. angielskim) o wyższości jonowego (roboinego w domu) srebra nad fabrycznym... ale tylko z niezależnych stron bo chciwe firmy fałszują rzeczywistość gdzie się tylko da!!

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium