[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 35349 do audycji:
Odc. 1 (wróć do audycji)
 • Jaknajlepiej (2017-01-16 18:42:31) | RAPORT

  Panowie dziękuję za wspaniałą audycję, którą przesłuchałem dopiero dzisiaj. Ukłony dla Iweliosa za produkcję, wprowadzenie, zakończenie i tę pasującą jak ulał muzykę na końcu.
  Co do samej dyskusji to moją przemyślenia w trakcie jej słuchania prowadziły mnie do analogii do aspektów fraktalnych. Wątki rozmowy były ustalone zapewne przez Pana Marka ale prowadziły do zaskakujących odpowiedzi Pana Wiktora. Gdyby temat na początku mógł swobodnie być rozwijany to wnioski byłyby zapewne zaskakujące. Dlatego tez bardzo dobrze zrozumiałem Pana Wiktora, który pod koniec audycji skonstatował, ze chciał powiedzieć dużo więcej i szerzej.
  W trakcie słuchania Panów miałem bardzo ciekawe odczucia w kwestii natury rzeczywistości gdzie każdy z nas jest po części jej twórcą jak też odbiorcą tworzenia przez innych. Zaskakujące w tym, jak dzieła co po niektórych trafiają do szerszej publiczności. Tu pojawia sie pytanie czy też przypadkiem niektórzy oświeceni maja świadomość tego mechanizmu i wpływają na nasze wybory co do odbioru dzieł, które determinują taką a nie inną fraktalną ścieżkę naszej rzeczywistości.
  Pozdrawiam wszystkich w dalszych rozważaniach :)

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium