[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
 • hunter22 (2009-07-16 15:34:24) | RAPORT

  Dobry artykuł, też mam kota, a konkretniej kotke, już 4 letnią, ale mruszy gdy sie ja dłużej głaska, oczywiscie to zależy czy jej sie to podoba.
  Ale wiem że miałczenie u kota to płacz, a niekiedy zozpacz, u mnie kotka miałczeniem domaga się jedzenia czy głaskania, itp.
  A miałczy ona raz ciszej, spokojniej, a i też głośniej, a te częstsze miałczenie i głośniejsze jest denerwujące, a mruczenie to lubie, tylko jak chce spać, a ona przychodzi do mnie by ja głaskać i mruczy czasem podmiałczując wtedy jest to lekko denrwujące.
  Ale to zależy od samego włascieciela kota, czy w danej chwili lubi miałczenie i mruczenie, ale miałczenie jest uciązliwe kiedy kotka jest w rui.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium