Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY
Anomalne artefakty oraz starożytne czaszki i kości - komentarze do artykułu
Komentarze wyświetlam w kolejności od najstarszego do najnowszego
Kliknij tutaj, aby powrócić do lektury artykułu

Komentarze do artykułu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 5, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
 • de Art (2011-02-22 13:09:47) #6141   ❗❗❗
  Perspektywa ludzkich cywilizacji znajdujących się na naszej planecie przed datowanym powstaniem rodzaju ludzkiego jest zastanawiająca i zarazem dość dziwna, ale może z czasem zdziałać w nauce pewien przewrót. W każdym razie nie chodzi mi o gdybanie (jak pewnie i większości użytkowników), ale o fakty o które trudno w dziedzinach zajmujących się paranauką, bo jak już wcześniej napisano, część owych przedmiotów została być może sfabrykowana. Chciałbym zwrócić uwagę na parę szczegółów. Po pierwsze linie na kuli są wręcz idealnie do siebie równoległe (lub na takie wyglądają) co świadczy o wysokim stopniu rozwoju ówczesnych istot, bądź ludzi. Po drugie moneta tu pokazana ukazuje bardzo ciekawą scenę. Wygląda to jakby jakiś rosły mężczyzna (być może wojownik lub kapłan) zabijał lezącego niżej człowieka. Może to scena z boju, a leżąca niżej osoba jest zabijana lub dobijana. A może to coś w rodzaju wojny kwietnej i owa mniejsza postać jest pojmowana na brańca/brankę. Istnieje również opcja, iż jest to rytuał religijny podobny do azteckiego. Trzecim ciekawym przedmiotem jest blok z owymi kształtami przypominającymi pismo. Być może i jest to pismo, ale może być to również religijny symbol lub coś w rodzaju tablicy informacyjnej takiej jakie stoją przed każdą miejscowością informując nas jak się nazywa, choć to są już za daleko idące interpretacje. W każdym razie takie symbole również mogą poświadczyć nam o zaawansowanym rozwoju ówczesnych istot.

  Odpowiedz
 • Almuric (2011-02-14 18:49:26) #6200   ❗❗❗
  Jest wiele artefaktów znajdujących się w miejscach gdzie ich nie powinno być. Oczywiście część z nich na pewno jest sfabrykowana lub źle zinterpretowana, reszta to dowód na znacznie wcześniejsze cywilizacje ludzkie (niekoniecznie jeśli chodzi o przedmioty) i dowody na opanowanie podróży w czasie także niekoniecznie przez gatunek sapiens. Do tego dochodzą ewentualne odwiedziny przedstawicieli innych cywilizacji i mamy w większości obraz i odpowiedź skąd to pochodzi, dodam, że naukowo nie do przyjęcia. Dodam także, że w historii niejedna rzecz czy pojęcie nie było przyjmowane do wiadomości ogólnej a dziś jest to normalna wiedza...

  Odpowiedz
 • IrekJ (2011-03-08 20:55:09) #6305   ❗❗❗
  Najgorsze jest to ,ze NAUKOFCY nigdy nie przyznają się ,ze NAUKA jest pojęciem WZGLęDNYM......

  Odpowiedz
 • Michał (2013-02-07 11:51:13) #7688   ❗❗❗
  Zawsze takie artefakty mogą się w jakiś sposób wysunąć na powierzchnię. Datowanie węglowe (czy jak to się zwie) też da się oszukać. Ale teoria CPTMC (CzasoPrzestrzennego Tunelu MiędzyCzasowego jak go nazwałem) też jest prawdopodobna. Ale nadal mamy problem, co się stanie, gdy w takiej podróży zabijemy własnego dziadka przed poczęciem własnego ojca? Wtedy podróżnik się nie narodzi i nie zabije swojego dziadka, więc się narodzi i zabije go itd.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 5, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium