Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY
Płyty z Grasdorfu - komentarze do artykułu
Komentarze wyświetlam w kolejności od najstarszego do najnowszego
Kliknij tutaj, aby powrócić do lektury artykułu

Komentarze do artykułu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 6, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
 • Arek (2010-10-29 23:51:09) #5742   PW   ❗❗❗
  Bombur
  Pomyślałeś o tym, kiedy ten człowiek miał tam te płyty zakopać?.
  W nocy poprzedzającej wykopanie?, raczej nie, świadkowie którzy byli przy wydobyciu zaprzeczają by ziemia w tych miejscach była wzruszona, więc TA opcja odpada.
  Oczywiście mógł je zakopać wiosną, ale tu mamy pewien problem, mianowicie ryzyko że ktoś inny je znajdzie i tym samym dziesiątki tysięcy marek które zostały zainwestowane w te drogie płyty poszłyby na marne. Nie wiem (nikt nie wie ) czy ta "złota płyta" naprawdę była ze szczerego złota, jeżeli tak to koszty były naprawdę ogromne, już sama srebrna płyta jest dużo warta.
  Inne pytanie które mi się już zawsze nasuwało to , po co to wszystko?.
  Tylko z powodu piktogramu?, na pewno nie bo sam agroznak nie był na tyle superancki jak inne z Angli . O sławę na pewno nie szło bo nawet i po 19-tu latach ten pan pozostal nie znany, i się nie dziwię, właściciel pola mógłby się prawnie ubiegać o zwrot "jego" płyt. Więc co mogłoby być przyczyną fałszu?. Sam nie wiem, wyprodukować płyty i je zakopać to są rzeczy do zrobienia, ale trudniej jest znależć sens takiego działania, no i jeszcze trzeba się zastanowić nad techniką wytworzenia takich płyt. Ale to już inna sprawa, może kiedyś będę miał tyle informacji od wyżej wymienionych panów że uda mi się podać dokładną analizę powstania i budowy płyt.

  pozdrawiam
  i z poważaniem
  arek

  Odpowiedz
 • bombur (2010-10-28 15:24:29) #5743   ❗❗❗
  Bajka. Gosc pewnie sam zakopal tam te plyt i sam zrobil piktogramy.
  to był taki nakaz, żeby pojechać tam do tego piktogramu i tam szukać

  Dla mnie bajeczki gosc opowiada.


  Odpowiedz
 • gralwian (2010-10-31 13:36:26) #5750   ❗❗❗
  bombur ,czy Ty aby dobrze jestes poinformowany na temat tego zdazenia, rzecz w tym ze zakopane plyty zostaly wykonane z materjalow ludziom nieznanych.Plyty wielokrotnie byly testowane przez chemikow i fizykow.

  Odpowiedz
 • starjacker0 (2010-11-03 09:56:44) #5762   ❗❗❗
  Czemu obydwa zdjecia sa rozne, skoro dotycza tego samego piktogramu? Drugie zdjecie tego piktogramu wyglada jak lustrzane odbicie, czy inna modyfikacja graficzna, a nie jak zdjecie zrobione z innej strony (chodzi o uklad elementow piktogramu wzgledem siebie - ich polozenie wzgledem siebie jest inne na obydwu zjeciach). Ta modyfikacja jest mocniejsza niz lustrzane odbicie stosowane w dokumentach.

  Odpowiedz
 • Arek (2010-11-04 10:57:34) #5763   PW   ❗❗❗
  Masz dokładnie rację starjacker.
  Drugie zdjęcie jest lustrzanym odbiciem pierwszego, także małe zdjęcie płyty wklejone w zdjęcie nr. 2 (te lustrzane odbicie), jest także odwrócone.
  Piktogram dokładnie wyglądał tak jak na czarnobiałym zdjęciu z ówczesnej gazety .
  ///////tutaj chętnie podałbym linka do zdjęcia z gazety ale podawanie linków jest niedozwolone, więc mogę jedynie powiedzieć jak to zobaczyć. Można do wyszukiwarki wpisać "Der Grasdorf Kornkreis" i jedne z pierwszych wyników pokażą tą stronę//////////

  Z czasem zdęcia nieraz odwracano, wkładano pod różnego rodzaju filtry, czy też inne programy komp. ( naniesienie znaków na rozgwieżdżone niebo), żeby znależć jakieś rozwiązanie zagadki, powstały różne teorie, niektóre tak wymyślne że szkoda mówić o nich.
  Na forum Paranormalium jest trochę więcej materiału, przede wszystkim filmy pokazujące te płyty, wszystkich zainteresowanych chętnie zapraszam  Odpowiedz
 • Janko. (2010-11-18 00:36:50) #5804   ❗❗❗
  Są informacje ,że piktogramy tworzone są przez byty z 6 poziomu gęstości . .Z tego co zrozumiałem to tworzone są one energią myśli .Jest dużo ciekawych ostatnio odkryć . Takie piktogramy powstawały od dawien dawna .Gdzieś jest opis z Anglii - 15 -16 wiek . gdzie uznano że obrazek na polu chłopa to było dzieło szatana i zakazano by te plony ruszać. ..Dużo na ten temat piszą David Wilcock i Laura Knight-Jadczyk zerknijcie na ich strony .. ciekawie o tym piszą i przekonująco .

  Odpowiedz
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 6, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium