[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Przypominamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące programu na dany dzień czy powrotu jakiejś audycji. Poza "Teorią Chaosu" i "Etykietą Zastępczą", wszystkie pozostałe audycje na żywo są wcześniej zapowiadane w newsach oraz we wpisach na naszym profilu na Facebooku - i TYLKO tam. Nie udzielamy takich informacji drogą e-mailową ani w innych miejscach.
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Zapowiedź Debaty Ufologicznej Online z 26 listopada
(dodano: 2017-11-24 03:03:25)
Wróć na stronę główną

UFO nie pokazuje się byle komu, wybiera ludzi "sensytywnych". UFO to postbiologiczna inteligencja, która wyewoluowała na Ziemi na długo przed nami. Obiekty UFO to przybysze z innych wymiarów...

Tym, a także wielu innym interesującym teoriom dotyczącym zjawiska UFO, przyjrzymy się już w najbliższą niedzielę 26 listopada o 19:00, w kolejnej Debacie Ufologicznej Online na żywo. Oczywiście, już teraz zachęcamy Państwa do nadsyłania pytań do audycji, no i propozycji teorii do omówienia!Komentarze do tego newsa
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Komentarze do tego newsa:

 • edek1974 (2017-11-26 18:08:45) #37734 | RAPORT
  Może w przyszłości jakaś grupa ludzi cofnęła się w czasie (np. do trzeciorzędu) jako powiedzmy ówcześni dysydenci lub skazańcy kryminalni a ich dalecy potomkowie to pasażerowie UFO ?
  To tłumaczyłoby skąd się wzięły te różne artefakty wymienione w "Zakazanej archeologii". Wyjaśniałoby całe zagadnienie paleoastronautyki, czyli ich humanoidalny wygląd.
  A także ich dziwne zainteresowanie naszymi genami... Tylko spokrewnione gatunki można połączyć genetycznie. To tak jak z niemożliwością przekroczenia prędkości światła.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
  Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium