[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
UWAGA: Wciaz podnosimy sie po ataku z 17 czerwca 2018. Archiwum mp3 nie jest jeszcze dostepne (ale wkrotce bedzie, obiecujemy!)
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 4 czerwca
(dodano: 2017-05-24 23:26:36)
Wróć na stronę główną

4 czerwca, czyli w rocznicę "obalenia komunizmu", o 19:00 na naszej antenie startuje drugi sezon "Debat (nie)kontrolowanych". W pierwszej audycji w tym nowym sezonie poruszymy niezwykle kontrowersyjny, a w ostatnich latach wydawałoby się coraz bardziej aktualny i palący temat "III wojna światowa". Czy wybuchnie? - choć odpowiedź na to pytanie wydaje się oczywista, wypadałoby więc zadać kolejne: kiedy? Co ją spowoduje? Jak będzie wyglądała? A może... już trwa, tylko tego nie zauważyliśmy?

Jak zwykle, już teraz czekamy na Państwa pytania i spostrzeżenia do audycji.

Przypominamy również, że z przyczyn od nas niezależnych, pasmo audycji w dniu 28 maja nie odbędzie się.Komentarze do tego newsa
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Komentarze do tego newsa:

 • Jaknajlepiej (2017-05-25 0:37:55) #36394 | RAPORT
  Chciałbym zwrócić uwagę na aspekt semantyczny pojęcia Wojna Światowa, który istotnie determinuje zakres debaty. Jeżeli przyjmie się, że oznacza ono bezpośrednie starcie wojsk bloków wielu państw i narodów na kilku kontynentach jak to miało miejsce w nazwanych tym mianem obu wojnach pierwszej połowy XX wieku, to czy można rozpatrywać obecne hybrydowe konflikty w tym samym kontekście?

  Odpowiedz
 • macc (2017-05-26 23:28:36) #36411 | RAPORT
  NO wlasnie....zdefininiujmy na poczatek co wspolczesnie rozumiemy przez termin "wojna Światowa"? Konflikt globalny? wojna kazdego z kazdym? konflikt kilku blokow militarnych? Wojna Chin z USA ? OSobiscie uwazam ze nic takeig jak 3 wojna nie wybuchnie..albo inaczej 3 wojne swiatowa trudno wyobrazic sobie bez udzialu USA...na obecnym etapie rozwoju technologicznego sił militarnych, kazda forma otwartego konfliktu zbrojnego z jakimkolwiek panstwiem świata, byłby konfilktem asymetrycznym, a wtedy trudno okreslac go przydomkiem "światowa". Z kolei kazdy powazny konflikt militarny miedzy innymi Panstwami musialby doprowadizc do interwencji USA albo USA +NATO. Z uwagi na powyzsze .....w przewidywalnej przyszłości, a moim zdaniem nawet przez najblizsz100 lat nie grozi nam konflikt o charakterze globalnym.

  Odpowiedz
 • raistpol (2017-05-27 2:07:30) #36412 | RAPORT
  już sie nie mogę doczekać:D debaty niekontrolowane to miazga:>

  Odpowiedz
 • słuchacz (2017-05-27 22:48:28) #36415 | RAPORT
  będzie w końcu Chris? Zapowiada się ciekawy temat, czekam z niecierpliwością

  Odpowiedz
 • macc (2017-05-28 10:59:28) #36417 | RAPORT
  a jesli chodzi o wpis kolegi JAKNAJLEPIEJ to nasuwa mi sie pewna uwaga....wojna hybrydowa nie jest jakims nowym typem działan czy taktyki. Tego typu formy działań znane sa od stuleci wystarczy poczytac SunTzu, czy przestudiowac Polska historie upadku RZeczpospolitej Szlacheckiej. Roznica polega moim zdaniem tylko na tym ze ze wzgledu na rozwoj technoligii informacyjno-komunikacyjnych jest bardziej uchwytna dla obserwatora niz było to w czasach historycznych.

  Odpowiedz
 • słuchacz (2017-05-30 23:42:01) #36428 | RAPORT
  śmierć Rockefellera i jego przydupasa Brzezińskiego może być ciekawym poletkiem do rozważań. Koniec starej 'ery'? Może wchodzimy w nowy etap i wyłoni się jakaś nowa grupa wpływów?

  Odpowiedz
 • Antares (2017-05-31 10:51:53) #36431 | RAPORT
  Temat audycji brzmi ciekawie, ale obawiam się że z natury rzeczy będzie to czyste gdybanie.

  Przy okazji czytania tego artykułu blogi.bossa.pl/2017/05/29/wykres-dnia-eksperci-w-nieaktualnej-wersji-swiata/ przypomniało mi się powiedzenie „Generałowie zawsze przygotowują się do przeszłych wojen“.

  Czu trzecia wojna wybuchnie (pomijam - słusznie tu podnoszoną kwestię definicyjną, oraz jakimi środkami - może być to na przykład wojna cybernetyczna. Przykładowo dr Jacek Bartosiak pewnie rzekłby że ekonomiczna i coś o nowym "jedwabnym szlaku")? Moim zdaniem tak, potencjalnych zagrożeń sam mógłbym wymienić całkiem sporo. Problem w tym, że to podobnie do kryzysu na giełdzie - wiadomo że zapewne będzie, natomiast konia z rzędem temu kto wskaże co będzie bezpośrednią przyczyną oraz jego przebieg. Już wielu się na tym przejechało, w tym na antenie Radia Paranormalium, hehe.

  Niemniej jednak z zainteresowaniem posłucham audycji.

  Odpowiedz
 • Antares (2017-06-01 12:30:24) #36437 | RAPORT
  [irony mode on]

  Właściwie po przesłuchaniu Hiperprzestrzeni z 27 maja 2017 nie wiem czy jest sens robienia tej audycji. Mapet z południowego Londynu naświetlił już przecież kto jest spiritus movens ewentualnej III wojny światowej. Właściwie zdziwię się jak nie zostanie zaproszony do audycji. Tak kolosalna wiedza nie może się przecież marnować!

  [irony mode off]

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
  Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium