[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Gdy dzwonisz do Radia Paranormalium i słyszysz automatyczną sekretarkę witającą Cię po angielsku...
(dodano: 2017-05-12 18:55:35)
Wróć na stronę główną

Ważna informacja dla osób dzwoniących na nasz numer stacjonarny. Jak Państwo zapewne wiecie, w przypadku nieobecności żywego człowieka po drugiej stronie linii telefonicznej (wiadomo, nie jesteśmy w stanie dyżurować przy telefonie 24/7), istnieje możliwość nagrania wiadomości głosowej.

Nasz numer stacjonarny działa w ramach usługi "Numer w Skype". Niestety, na fali wyjątkowo idiotycznych zmian wprowadzanych przez Microsoft, wszystkie numery zarejestrowane w Skype dostały "w prezencie" automatyczną sekretarkę, przemawiającą do dzwoniącego w języku angielskim. Równocześnie usunięto z tego komunikatora możliwość nagrania własnego powitania głosowego.

Jeśli więc przy próbie dodzwonienia się do Radia Paranormalium usłyszycie Państwo żeński głos mówiący po angielsku, nie przejmujcie się tym, tylko śmiało po sygnale zostawcie nam wiadomość głosową. W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji - pytania można zadawać w komentarzach do niniejszego newsa.

Przy tej okazji, przypominamy również o naszym numerze komórkowym 530620493, pod który cały czas można nam przesyłać SMS-y.Komentarze do tego newsa
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Komentarze do tego newsa:

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium