[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Klub Kontaktów Kosmicznych debiutuje w Internecie!
(dodano: 2017-04-11 18:27:15)
Wróć na stronę główną

W Internecie pojawiła się nowa strona internetowa - ufo-terranova.pl - oficjalna strona Klubu Kontaktów Kosmicznych, najstarszej organizacji ufologicznej w Polsce. Zapraszamy do lektury komunikatu sporządzonego przez członków KKK.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zawiązanym z poznaniem genezy zjawiska UFO, któremu poświęcone zostało zamieszczone tamże studium pt. UFO-logiczny tryptyk, Emilcin – Przyrownica – Golina 1978 z Florydą 1952 w tle, oraz dla podniesienia rangi tej dziedziny wiedzy o świecie w społecznym odbiorze, szczególnie wśród jak najszerszego grona naukowców, by zachęcić ich do śmielszego wyrażania opinii o Zjawisku, które – jak dowodzi tego historia – nieustannie absorbuje swoim falowym charakterem, uwagę ludzi na całym świecie – KKK zaprasza wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia witryny, w celu zapoznania się z proponowaną tematyką i zarazem - do rzeczowych i konstruktywnych polemik, opinii i teorii, formułowanych na podstawie faktów z udokumentowanych „incydentów z UFO”. Droga do poznania prawdy wiedzie jedynie przez poznanie faktów, a tych jest już tak wiele, że nic nie stoi na drodze do ostatecznego rozwiązania zagadki UFO - fenomenu zwanego największą zagadką epoki!

Komentarze do tego newsa
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Komentarze do tego newsa:

 • Poswist (2017-04-11 23:47:43) #36141 | RAPORT
  KKK... Niefortunny skrót.

  Odpowiedz
 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
  Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium