[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Jeśli chcesz wesprzeć Radio Paranormalium...
(dodano: 2017-04-04 18:49:54)
Wróć na stronę główną

Ponieważ często otrzymujemy pytania, w jaki sposób można wesprzeć finansowo Radio Paranormalium, utworzyliśmy specjalną podstronę zawierającą namiary na wszystkie nasze konta oraz nasz portfel Bitcoin, poprzez które można dokonywać wpłat.

Inaczej niż robią to niektóre "wolne media" ;-) my jesteśmy dalecy od "apelowania" co miesiąc o wpłaty. Nie znajdziecie Państwo również u nas komunikatu mówiącego, że "jeśli zabraknie tyle i tyle, to przez taki i taki okres nie będzie nowości". Nie oznacza to jednak, oczywiście, że nie ponosimy żadnych wydatków związanych z utrzymaniem serwera, sprzętu, łącza telefonicznego, itd. Dlatego będziemy niezmiernie wdzięczni za każdy, nawet najdrobniejszy datek.

Można nas również wspierać za pośrednictwem naszego profilu na Patronite.pl. Przy okazji, dziękujemy wszystkim patronom, którzy do tej pory nas wsparli - jesteście Wielcy przez duże W!

Rzecz jasna, Radio Paranormalium można wspierać również na inne sposoby, np. udostępniając nasze audycje na portalach społecznościowych, czy też wyłączając blokowanie reklam na naszej stronie.Komentarze do tego newsa
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Komentarze do tego newsa:

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium