STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA

https://www.inglease.pl/Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
MENU   ☰  
Zakładka "Archiwum MP3" zmieniła nazwę na "Podcasty". Omówienie pozostałych zmian znajdziesz pod tym linkiem.
Screen
Encyklopedia Zjawisk Paranormalnych
Windows Platforma: Windows · Plik pobrany 4059 razy


Zabytek polskiego Internetu i jeden z najstarszych dużych polskich projektów internetowych o tematyce paranormalnej. Stworzona przez Wojciecha Leję, Piotra Karwatkę i Tomasza Karwatkę, wydana w 2001 roku Encyklopedia Zjawisk Paranormalnych zawiera ponad 1200 haseł z takich dziedzin, jak ufologia, parapsychologia czy demonologia oraz obszarów nauki, które stykają się ze zjawiskami niewytłumaczalnymi, np. psychologia. W systemach Windows 7 i nowszych aplikację należy uruchamiać w trybie zgodności ... (więcej)

Pobierz plik (10 mb)

Screen
Montujemy ścieżkę lektora
Windows Platforma: Windows · Plik pobrany 1636 razy


UWAGA: Prezentowany pakiet aplikacji został przez nas wydany w 2011 roku. Nie gwarantujemy, że wszystkie zawarte w nim programy będą poprawnie działać w systemach Windows 8 i nowszych. Przygotowany przez nas pakiet programów ułatwiających podpięcie ścieżki lektora do filmów dokumentalnych pobranych z naszego serwera. W paczce znajdują się programy Cool Edit Pro (+ potrzebne wtyczki do niego) i Avidemux, przygotowaliśmy również film instruktażowy pokazujący proces wmontowywania ścieżki lektora.... (więcej)

Pobierz plik (32 mb)

Screen
Paranormalium Offline
Windows Platforma: Windows · Plik pobrany 2888 razy


Paranormalium Offline to paczka zawierająca artykuły z naszego serwisu. W wersji 1.1 paczka zawiera 752 artykuły opublikowane między styczniem 2004 a grudniem 2008 roku. Celem Paranormalium od zawsze było szerzenie wiedzy o zjawiskach paranormalnych. Im szersza wiedza, tym większe zrozumienie tych zjawisk przez społeczeństwo. Między innymi w tym celu powstała wersja offline naszego serwisu. Możesz ją w każdej chwili pobrać na dysk i podzielić się nią ze znajomymi. (więcej)

Pobierz plik (34 mb)

Screen
Paranormalium Offline - wersja HTML
· Plik pobrany 1863 razy


Paczka w postaci plików HTML, stworzona głównie z myślą o użytkownikach systemów operacyjnych innych niż Microsoft Windows. Rozpakowane pliki można również wgrać na telefon. (więcej)

Pobierz plik (44.70 mb)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium