księgarnia ezoteryczna Warszawa

pompy ciepła żoryNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Screen
Encyklopedia Zjawisk Paranormalnych
Windows Platforma: Windows · Plik pobrany 4263 razy


Zabytek polskiego Internetu i jeden z najstarszych dużych polskich projektów internetowych o tematyce paranormalnej. Stworzona przez Wojciecha Leję, Piotra Karwatkę i Tomasza Karwatkę, wydana w 2001 roku Encyklopedia Zjawisk Paranormalnych zawiera ponad 1200 haseł z takich dziedzin, jak ufologia, parapsychologia czy demonologia oraz obszarów nauki, które stykają się ze zjawiskami niewytłumaczalnymi, np. psychologia. W systemach Windows 7 i nowszych aplikację należy uruchamiać w trybie zgodności ... (więcej)

Pobierz plik (10 mb)

Screen
Montujemy ścieżkę lektora
Windows Platforma: Windows · Plik pobrany 1806 razy


UWAGA: Prezentowany pakiet aplikacji został przez nas wydany w 2011 roku. Nie gwarantujemy, że wszystkie zawarte w nim programy będą poprawnie działać w systemach Windows 8 i nowszych. Przygotowany przez nas pakiet programów ułatwiających podpięcie ścieżki lektora do filmów dokumentalnych pobranych z naszego serwera. W paczce znajdują się programy Cool Edit Pro (+ potrzebne wtyczki do niego) i Avidemux, przygotowaliśmy również film instruktażowy pokazujący proces wmontowywania ścieżki lektora.... (więcej)

Pobierz plik (32 mb)

Screen
Paranormalium Offline
Windows Platforma: Windows · Plik pobrany 3063 razy


Paranormalium Offline to paczka zawierająca artykuły z naszego serwisu. W wersji 1.1 paczka zawiera 752 artykuły opublikowane między styczniem 2004 a grudniem 2008 roku. Celem Paranormalium od zawsze było szerzenie wiedzy o zjawiskach paranormalnych. Im szersza wiedza, tym większe zrozumienie tych zjawisk przez społeczeństwo. Między innymi w tym celu powstała wersja offline naszego serwisu. Możesz ją w każdej chwili pobrać na dysk i podzielić się nią ze znajomymi. (więcej)

Pobierz plik (34 mb)

Screen
Paranormalium Offline - wersja HTML
· Plik pobrany 2068 razy


Paczka w postaci plików HTML, stworzona głównie z myślą o użytkownikach systemów operacyjnych innych niż Microsoft Windows. Rozpakowane pliki można również wgrać na telefon. (więcej)

Pobierz plik (44.70 mb)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2023 by Radio Paranormalium