[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

fotoksiążka

Polish languagewww.meskasprawa.com

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Kosmiczny Gatunek Bogów


Dodano: 2015-11-25 02:45:06 · Wyświetleń: 5088
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp


Istnieje gatunek istot pozaziemskich, które często opisuje się jako mitologiczne, tak naprawdę jednak są one bardzo prawdziwe. Nazywam ich "Obserwatorami" lub "Gatunkiem Bogów". Wiem to, ponieważ uważam że spotkałem jednego z nich, i to spotkanie zmieniło całą moją rzeczywistość. W pierwszej chwili i przez najdłuższy czas sądziłem, że było to spotkanie z UFO. Dopiero wiele lat później zdałem sobie sprawę, że była to żywa istota i że przybyła tam po mnie. "Dlaczego ja?" To tak jak gdyby ktoś odsłonił kurtynę, chcąc zdradzić mi pewną ilość ezoterycznej wiedzy. Czytałem, że dzieje się tak rzadko, jednak na przestrzeni dziejów zawsze działo się to w taki sam sposób.

W większości ezoterycznych systemów wierzeń zwykle zajmuje to całe lata zdyscyplinowanej medytacji, uczenia się, rytuałów lub innych sposobów przechodzenia przez stopniowy system w celu zdobycia tej tajemnej wiedzy. W przypadku pojedynczych wybrańców, okoliczności często opisywane są w podobny sposób: z nieba z góry schodzi światło, materializuje się istota, często przekazując wizję lub wiadomość. W moim przypadku nie było natychmiastowej wiadomości, dookoła mnie zaczęło się jednak dziać coraz więcej dziwnych rzeczy.

W religii, ezoteryce i ufologii historie są podobne. Istoty ze światła lub energii nawiązują kontakt. Zaakceptowanie faktu, że mi się to zdarzyło, jest dla mnie wygodne. Czuję się również przekonany co do powodów, dlaczego tak się stało. Dlaczego doświadczyłem tych spotkań, dlaczego bezpośrednio, dlaczego więcej niż jedno? Uważam, że moją misją jest pełnić rolę kanału, interpretatora i pisarza. Niektórzy kontaktowcy donosili, że często drogą telepatyczną lub za pośrednictwem snów otrzymywali informacje odnoszące się do przyszłości. Jest tak również i w moim przypadku, ponieważ często odbieram informacje, których nie mogłem wcześniej znać. Sztuczką jest odszyfrowywanie często chaotycznych informacji poprzez dokonywanie pozornie przypadkowych połączeń lub przy użyciu intuicyjnych narzędzi pozazmysłowych. Inną kwestią jest decyzja, co z tej informacji powinno się ujawnić.

Kilka lat później, po moim drugim spotkaniu, złożyłem to wszystko w całość po powtarzających się psychicznych i innych przypuszczalnie nadnaturalnych zdarzeniach. Rosnąca lawinowo liczba niewytłumaczalnych anomalii wywołała moje podejrzenia. To właśnie to ostatecznie pchnęło mnie do mojego długiego i dogłębnego badania obcych gatunków istot. To, co odnalazłem, było zdumiewające i zwiększyło moje podejrzenia co do tego, że spotkałem jakąś istotę, jak też źródła większości wszystkich dziwnych zdarzeń.Powyżej: Jest to autentyczne zdjęcie UFO, dostępne w domenie publicznej, które wyedytowałem w Photoshopie by ukazać, co widziałem. To było prawie identyczne, poza tym że wypełniało niebo nade mną na szerokości jednej mili.

Przede wszystkim, istota którą zobaczyłem w retrospekcji wywarła na mnie wrażenie jak gdyby była podobna do Boga. Był to ogromny wielokolorowy lśniący obiekt podobny do chmury, o szerokości około mili. Była to kulista, lekko owalna świecąca plazma o około tuzinie wyraźnych lecz oddzielonych od siebie kolorów. Każdy kolor również był kulisty, zmieniał kształt i rozmiary, podczas gdy sąsiednie kolory albo robiły to samo albo rozszerzały się. Kolory były jaskrawe, nasycone i swoim świeceniem przypominały neony. Ogólny rozmiar nigdy się nie zmieniał, obiekt był całkowicie cichy, wisiał prawie bezpośrednio nade mną, a ja przypuszczalnie stałem idealnie pośrodku między jego lewą a prawą stroną, pod nim.

Po około 30 sekundach ów obiekt po prostu wystrzelił w górę i zniknął pośród czystego nieba pełnego gwiazd. Następnie, po około dziesięciu sekundach, równie nagle powrócił w dokładnie to samo miejsce i w tym samym rozmiarze, a wszystkie kolory znajdowały się dokładnie w tych samych miejscach. Prędkość była niewyobrażalna, przebycie takiej odległości zajmowało obiektowi około sekundy. WOW! Od jednej do setek a nawet tysięcy mil w ciągu jednej sekundy. Powrót trwał również nie więcej niż sekundę. Pamiętam, że pomyślałem: "To jest dziwne i chyba nie pochodzi stąd" - ale to było tutaj.

Tym razem obiekt wisiał przez dziesięć sekund, piękny i cichy. Następnie raz jeszcze wystrzelił na kolejne kilka sekund, po czym wrócił po raz trzeci. Wreszcie poleciał tam i z powrotem jeszcze trzy razy w ciągu pięciu sekund, jak gdyby pokazując swoją prędkość, po czym znikł na dobre. Stałem tam zmrożony przez kolejne trzydzieści sekund, po czym nagle doznałem wstrząsu, zdając sobie sprawę co właśnie zobaczyłem. Zacząłem biec szybciej niż kiedykolwiek. Gdy dotarłem do domu z walącym sercem, tracąc oddech, gorączkowo powiedziałem mojemu starszemu bratu Frankowi: "Właśnie zobaczyłem UFO!".

Tak więc, jak wiele gatunków obcych istot oddziałuje na naszą planetę? Wielu naukowców rzuca różne liczby, jednakże naszą planetę odwiedza wiele różnorakich typów istot. My, ludzie, w skali Kardaszewa stanowimy humanoidalną cywilizację typu zerowego. Zgodnie ze skalą nazwaną w 1964 roku imieniem Nikołaja Kardaszewa, zawierającą typ pierwszy, drugi i trzeci, jeszcze się do niej nawet nie kwalifikujemy.

Gdy ktoś widzi istotę pozaziemską, zwykle wie, że to co zobaczył nie może być niczym innym. Łatwo powiedzieć "Widziałem szarego humanoida". Wielu inteligentnych i dobrze wyedukowanych ludzi zgłaszało obserwacje NOL-i, inni spotykali ET. W moim pierwszym spotkaniu brał udział humanoid i ukazał się on jako dziecko z włosami koloru ciemny blond. W moim drugim spotkaniu pojawiła się bardzo wielka plazma, i gdyby nie moje późniejsze zmienione rzeczywistości, być może nigdy nie przyjrzałbym się temu głębiej.

zrobiłem to jednak, i odkryłem, że "Gatunek Bogów" jest zintegrowany ze wszystkimi głównymi ludzkimi systemami wierzeń. Mitologia, filozofia, nauka, religia, ezoteryka i ufologia - wszystkie te dziedziny wspominają o nich. Byli tutaj już przed pojawieniem się człowieka i często są wiązani z teoriami kreacyjnymi. Demiurg, Istoty Energetyczne, Istoty Myślowe, Eony, Anioły, Bóstwa, Archonci i jedni z moich ulubionych, Obserwatorzy. W kontekście moich definicji nie należy ich mylić z Nefilim. Nefilim zwykle opisywani są jako w połowie ludzcy, a nawet demoniczni. Nie kupuję całej tej teorii o UFO jako demonicznych iluzjach i złudzeniach.

W hierarchii istot pozaziemskich, gatunek Bogów jest na samym szczycie. Jednakże Obserwatorzy przez większość ludzi nie są uznawani za ET, ale raczej za aniołów. 5 marca 2009 roku, wypowiadając się na temat ET, astronom z Obserwatorium Watykańskiego, jezuita ojciec Guy Consolmagno, stwierdził: "Biblia zawiera wiele odniesień lub opisów nieludzkich istot inteligentnych - i tym właśnie są anioły".

Łączą ich podobieństwa, zaś ufolodzy oraz teoretycy starożytnych kosmitów rozpoznają je. Wśród podobieństw, kluczowe są wygląd oraz umiejętności. Zwykle opisywani są oni jako niematerialne istoty, istniejące poza naszym materialnym wymiarem czasu i przestrzeni. Potrafią się jednak materializować w naszym wymiarze pod postacią energii, światła lub innych widziadeł. Mogą być również całkowicie niewidzialni. Są wysoko rozwinięci i nie potrzebują pojazdu, aby się przemieszczać.

Nazywam ich gatunkiem Bogów z uwagi na te rzeczy i ich nadnaturalne moce. Teoretycy kosmitów uważają, że anioły z Biblii i Obserwatorzy z Księgi Henocha to tak naprawdę kosmici. Filozofia, gnostycyzm, kabała, ezoteryka, ufologia - wszystkie te dziedziny opisują dokładnie te same istoty, używając różnych określeń. Przykładowo, wśród różnych gnostyckich sekt lub systemów wierzeń są one alegorycznie podobne. Archonci i Archaniołowie często grają te same role, posiadając te same moce. Pneumatyczni twórcy, którzy według niektórych stworzyli materialny świat oraz człowieka.

Uważa się, że na przestrzeni dziejów te istoty sterowały i nadal sterują wydarzeniami na świecie. Nie wpływają na życie każdego człowieka jakiego spotkają, podobnie jak nie każda plazma jest Obserwatorem. Wierzę, że moja takim była, z uwagi na liczne anomalne zdarzenia, jakie nastąpiły od tego czasu. Wiele przykładów tego, czego doświadczyłem, zawartych jest w mojej najnowszej książce. To było tak, jak gdyby moje myśli i spisywane słowa były monitorowane. Moje pismo wydawało się manipulowane i emulowane w świecie materialnym.

Dla przykładu, gdy opisywałem moje spotkanie, nadszedł sztorm. Dokładnie na tej plaży zniszczonych zostało ponad trzydzieści domów, z czego niektóre były kompletnie zmyte z powierzchni Ziemi, nie dotknęło to jednak żadnego z domów znajdujących się przy innych plażach w mieście. Te budynki miały ponad sto lat i w całej historii stanu Connecticut nigdy nie wydarzył się podobny sztorm. Czy to nie dziwne, że dzieje się to za mojego życia akurat w czasie, gdy piszę dokładnie o tej plaży?

Te istoty wiedzą co się stanie, zanim to się stanie, ponieważ oś czasu niektórych ludzi jest kontrolowana. Z tego co mi wiadomo, wiele ludzi po spotkaniach z obcą inteligencją relacjonowało długotrwałe lub permanentne zmienione rzeczywistości. Chodzi o wzrost paranormalnej aktywności, synchroniczności, zdarzeń o charakterze parapsychicznym, itd.

Będę kontynuował moje badania, a także poznawał i opisywał te gatunki dużo bardziej szczegółowo, i podzielę się tą wiedzą tak jak robię to obecnie.

Robert Torres, unexplained-mysteries.com
Tłumaczenie i opracowanie: Ivellios

Artykuł został opracowany z wykorzystaniem fragmentów książki non-fiction "Sin Thesis" oraz koncepcji z przygotowywanej właśnie publikacji "The Alien God Species" autorstwa Roberta Torresa.

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
 • Zbyszek
  (2015-12-02 0:46:24) #13294
  | 📧 email | 👮 raport

  ooo ale go te kolorowe placki nakrecily:)))

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • speedwayer
  (2015-12-16 12:56:48) #13378
  | 📧 email | 👮 raport

  zero faktów dlaczego ci kosmici są poziomem "mega, boskim", a nie np 2 3. Opis wygląda na zmyślony, a facet buja w obłokach i to kolorowych...
  Po opisie nie widze żadnego powodu by opisać ich mianem boskim. Bardzo słaby artykuł...

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
Inne artykuły
z działu
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium