[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
 • PIC (2009-07-31 19:15:52) | RAPORT

  Generalnie to mi cos nie gra. Jesli rozmowy były prowadzone via radio na mikrofalach a kazdy radioamator mogl to odebrac , to czemu NASA tych rozmow nie gamowala ( szyfrowala) ?. Takie jakies przeoczenie ?. Myslę, że to jakiś pic i nic. Szum o czymś czego nie ma. Kto naprawdę słyszał, że astronauta bredził coś a SW. Mikołaju ?. Tylko plotki i plotki. Jakieś domysły.
  Mysle, że to stek bzdur. Firma jak chce coś utajnić to zrobi to skutecznie. Chyba, że nie chcieli ale po co. Radiokomunikacja nie jest mi obca i dlatego myślę jak na wstępie. Pozdrawiam. Natomiasdt kwestia UFO i światła na niebie to inny problem.

  • krótkofalowiec (2016-11-15 1:29:40) | RAPORT

   Szyfrowanie łączności radiowej na przełomie lat 60 i 70-tych? Wolne żarty.
   Można było co najwyżej jakiś scrambling zastosować, gdyż żadne cyfrowe szyfrowanie nie istniało w tamtych czasach.
   Nawet gdyby zastosowano jakieś prymitywne szyfrowanie, to dziś mając nagranie tych zaszyfrowanych rozmów - można by je bez problemu odzyskać.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium