[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Drzewiarz Bis meble do szkoły od polskiego producentaNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Atlantyda odkryta?


Dodano: 2006-05-25 11:00:00 · Wyświetleń: 38601
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Po prawie dekadzie poszukiwań, zagubiona wyspa Atlantyda (lub eden*) została odkryta przez autora Robert Sarmast'a. Została zlokalizowana na dnie morza śródziemnego, w jego wschodnim regionie, rozciąga się między Cyprem i Syrią. Sarmast odkrył miejsce, które pasuje do sławnego opisu Platońskiej Atlantydy ze zdumiewającą dokładnością.

Atlantyda


Odkrycie Atlantydy dostarcza bezspornego dowodu na to, że prawie każda wskazówka w opisie Platona, dotycząca legendarnego kontynentu, znajduje odbicie w tym odkryciu. Konkretnie pokazuje miejsce prostokątnej równiny Atlantydy, jak również wszystkie inne kluczowe, geograficzne cechy. Cytując Platona — zawiera dokładne położenie stolicy Atlantydy!

Książka napisana przez autora, ukazuje oszałamiające związki, między twardymi naukowymi danymi i biblijną legendą ogrodów Edenu.

Na stronie znajdziecie mapę Atlantydy w 3D, są również animacje, ukazujące zalewanie morza śródziemnego, na skutek aktywności tektonicznej i otwarcia przesmyku gibraltarskiego.

http://www.discoveryofatlantis.com/index.html

Tłumaczenie: Przemo, Paranormalne.pl

*dopisek tłumacza

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
 • grakgron
  (2008-09-29 01:49:16) #1011
  | 👮 raport

  fajny opis atlantydy jest jednak trochę nieszczegółowy

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • kanawaros
  (2009-04-01 20:21:27) #2728
  | 👮 raport

  Witam napiszę tak ze nie wszystko zloto co się świeci Bym byl daleki od nazwania Atlantydą innego zaginionego miasta

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • dr satan
  (2010-02-06 01:46:13) #4532
  | 👮 raport

  Atlantyda znajduje sie pod lodami Antarktydy to jedyne logiczne rozwiązanie przeciez nie zawsze byl tam lodowiec i jak popatrzyc z dolu na globus heh to antarktyda jest po srodku miedzy wszystkimi lądami

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Admirał A.
  (2010-06-13 19:09:07) #5082
    📧 pw | 👮 raport

  Ludzie nie wiedzą czego szukać, skoro Atlantyda była wyspą to wiem gdzie ona się znajduję.Atlantyda to była wyspa Pangea która podzieliła się na inne kontynenty i możemy powiedzieć że mieszkamy na Atlantydzie.Mało tego na ziemi są tak zwane niezwykłe miejsca jak np.Brama do gwiazd, to wszystko mogło znajdować się na Atlantydzie a inni szukają nie wiadomo czego.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Requem
  (2010-06-18 13:50:22) #5121
  | 👮 raport

  A ja powiem tak. Atlantyda, według zapisków z przeszłości leżała gdzieś w okolicach ameryki północnej . W tym artykule nie jest opisane jej położenie, lecz jeżeli tam się znajduje, to prawdopodobnie odkrywcy mają rację . Proponuję poczytać ciekawy blog, na ten (i nie tylko) temat jasonk .blog .onet .pl/ . Atlantyda, według starożytnych, była wyspą doskonałą. Ich cywilizacja przewyższała naszą kilkakrotnie. Gdy czekało ją zalanie, część mieszkańców udała się gdzie indziej, zabierając ze sobą "swoją cywilizację" . Np. dzisiejszy Egipt - Piramidy. Według obliczeń naukowców zbudowanie takiej piramidy z naszą techonologią trwało by bardzo, bardzo długo, lub byłoby to niemożliwe. Tak więc, uwierzę w to, jeżeli znajdę jakąś informację, która mówi o odkryciu jej w tamtym miejscu o którym wcześniej wspomniałem....

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Admirał A.
  (2010-06-25 20:09:35) #5174
    📧 pw | 👮 raport

  Requem nie tylko Egipt byli to też Majowie Inkowie i Aztekowie.Ich cywilizacja była tak potężnie zaawansowana że wątpię w to aby pozwolili się zalać przez jakiś potop, może to skutki jakiejś wojny między planetarnej a co do tych piramid to w ich budowie mogły pomagać statki chociaż nie wiem czy to pewne, ale nie możemy w to wątpić ponieważ nie wiemy co się działo 4500 lat temu.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • anonim
  (2010-07-25 13:18:25) #5328
  | 👮 raport

  ja sądzę ,że atlantydę zamieszkiwała jakaś potężna cywilizacja np. Majowie ,Aztekowie, Inkowie lub jakaś nie znana do tond jeszcze potężniejsza cywilizacja niż te wymienione wcześniej.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Astrum
  (2010-10-27 19:54:13) #5737
  | 👮 raport

  requgeum co do tej technologi to zbudowanie piramid w dzisiejszych czasach to nie problem a poza tym Egipcjanie budowali piramid dosyć długo od momentu narodzin lub wybrania nowego faraona (30 czasami nawet 40 lat). bardziej rozwinięci naukowo byli Majowie czy Aztecy ich wiedza o kosmosie i tajnika anatomii nie tylko człowieka była ogromna do samo można powiedzieć w stosunku do babilionczykow, o ich 2 najstarszych i przepięknych miastach ( ur, um). A Atlantyda możne i istniała nie wiem ale myślę ze gdzieś na morzu śródziemnym albo przy zachodnim wybrzeżu afryki ( zatoka gwinejska). ale najbardziej prawdopodobne wydaje się ze jednak na morzu śródziemnym gdzieś w okolicach styku 2 płyt tektonicznych albo pomiędzy płyta turecka a egejska lub egejska a euroazjatycka, w tych miejscach gdzie są pustynie siarkowodorowe które tłumacza znane nam zjawiska. ale miejsce wydaje mi się dosyć oczywiste iż Atlantyda podczas przemieszczania się płyt tektonicznych wpełzła pod płytę turecka i nie znajdziemy jej jeszcze przez wiele , setki lat.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • mirek
  (2011-02-12 20:34:27) #5564
  | 👮 raport

  chyba nie calkiem ja znalezli albo Platon pisal bzdety.z tego co wiemy Atlantyda lezala albo znajdowala sie za slupami Heraklesa czyli za Gibraltarem.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
Inne artykuły
z działu
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium