Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Piramidy egipskie: wojna teoretykówSzukasz formularza do napisania nowego komentarza? Został on przeniesiony na sam dół strony.
Komentarze do artykułu
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 1, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
  • Gravinty
   (2012-12-15 12:01:56) #7761
   | 👮 raport

   Aż nie chce się czytać takich bzdur na temat piramid z Gizy. Hawass jest opłacanym naukowcem, który usilnie broni swojej pracy życiowej i atakuje wszystko co mogłoby uderzyć w jego teorie. Do tego dochodzi duma Egipcjan i parę innych spraw. Określenie wieku piramid opiera się na hieroglifach namalowanych przez szefa ekspedycji angielskiej który z błędem ortograficznym napisał czerwoną farbą w komorze królewskiej imię Chufu. Choć zostało już dawno to udowodnione, Hawass tego głośno nie powie. Piramidy zostały wybudowane najprawdopodobniej przez potomków Atlantów 9000 lat przed naszą erą zaraz po potopie. Ich dziełem była cywilizacja Sumeru, następnie Egipt i cywilizacja w dolinie Indusu. Mniej więcej w tym samym czasie założyli cywilizacje w Ameryce. Stąd zresztą podobieństwo Zikuratów z całego świata i piramid. Wszystkie inne piramidy to było naśladownictwo tych z Gizy. Późniejszy faraonowie /Egipcjanie byli naśladowcami "wielkich budowniczych". Do tej pory nie wiemy jak zostały wybudowane wszystkie obiekty megalityczne, ani przez kogo. Są tylko pozostałości spisanych wydarzeń sprzed tysiącleci To co zostało po tym, to tabliczki Sumerów, wiele pism i pieśni zachowało się w Indiach, a pisma z Ameryki zostały zniszczone przez Konkwistadorów z Hiszpanii. Oczywiści są ślady budowli i pism, nieraz nie odszyfrowanych do dziś rozsiane po całym świecie, bo cywilizacja było rozsiana po całej ziemi jeszcze przed ostatnim zlodowaceniem. Niektóre miasta megalityczne datuje się nawet na ponad 35000 lat (przed zlodowaceniem ostatnim). Wiele z nich jest zalane (poniżej poziomu dzisiejszych oceanów). Gadanie, że wybudowali piramidy z Gizy Żydzi, czy Egipcjanie kilka tysięcy lat temu to bełkot. Niech Hawass weźmie najnowocześniejszy sprzęt dzisiejszych czasów i spróbuje wybudować choć jeden poziom z piramidy Cheopsa, może 20 lat mu starczy. A narzędziami z kamienia i miedzi... bez komentarza ;-)
   Pozdrowienia dla pseudonaukowców -betonów umysłowych.

   Odpowiedz
   DODAJ ODPOWIEDŹ
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 1, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium